Biżuteria Aggi - wszystkie kolory metalu

W nowej kolekcji biżuterii znajdziemy ozdoby odpowiednie na bal sylwestrowy albo karnawałowy, jak i te, które można nosić na co dzień.
/ 03.02.2012 09:07
Miłośniczki klasyki z pewnością zainteresują się prostymi, acz wyrafinowanymi modelami ozdób takimi jak kolczyki o kształcie dużych kół i owali.

Osobom poszukującym czegoś o nieco bardziej skomplikowanej formie mogą się spodobać kolczyki z cienkich nakładających się na siebie metalowych płatków (w kolorze zmatowionego srebra i złota), zmyślne połączenia delikatnych łańcuszków i kryształków albo kuleczki-malinki stworzone ze szklanych koralików o złotawym połysku.

Warto też zwrócić uwagę na naszyjniki. Jest wśród nich masywna kolia przypominająca nieco ciężki naszyjnik jaki nosiła niegdyś Kleopatra, są duże korale z patynowanego złota nieregularnie nanizane na surowy w formie sznurek. Nie brakuje też różnego rodzaju łańcuszkowych kompozycji – wśród nich na uwagę zasługuje na przykład naszyjnik-kaskada składający się z kilkunastu cienkich łańcuszków o szlachetnej barwie złota. Niezwykle oryginalny jest też warkoczowy splot łączący grube różnokolorowe (ocynkowane na biało, przecierane srebrem, barwione kolorem różu, fioletu, błękitu i żółci) łańcuchy z atłasowymi tasiemkami i sznureczkami.

Biżuteria AGGI mieni się wszystkimi kolorami i fakturami metalu. Jest w niej złoto, zarówno to klasycznie połyskujące jak i patynowane, szczotkowane oraz przecierane, są też rozmaite odcienie i faktury i srebra i miedzi.