Zabawa weselna - idealne obuwie

Ceremonia zaślubin dobiega końca, przychodzi czas na długą zabawę weselną. Oczywiście każda z Pań chce się jak najlepiej zaprezentować na parkiecie Sali balowej. W końcu nie tylko Państwo Młodzi dali z siebie wszystko, aby tego dnia wyglądać jak najlepiej. Specjalnie na tę okazję Panie kupują nowe sukienki a Panowie, nowe garnitury, albo przynajmniej krawaty.
/ 27.07.2006 19:46
Ceremonia zaślubin dobiega końca, przychodzi czas na długą zabawę weselną. Oczywiście każda z Pań chce się jak najlepiej zaprezentować na parkiecie Sali balowej. W końcu nie tylko Państwo Młodzi dali z siebie wszystko, aby tego dnia wyglądać jak najlepiej. Specjalnie na tę okazję Panie kupują nowe sukienki a Panowie, nowe garnitury, albo przynajmniej krawaty.

Kilka, lub w zależności od regionu Polski, nawet kilkanaście godzin tańca jedzenia i zabawy to nie lada wyczyn. Aby przetrwać ten czas z uśmiechem na ustach, trzeba pomyśleć o założeniu odpowiednich butów. Za wysokie obcasy, nowe obcierające szpilki, lub po prostu zwykłe zmęczenie. To kilka przyczyn, dla których zabawa trwa krócej niż powinna. Rozwiązaniem jest oczywiście wygodne obuwie z odpowiednią podeszwą. Excersise, adapta, gelactiv oraz backguard, to unikalne systemy podeszw stworzone przez firmę Scholl. Dają długotrwałe poczucie wygody, przy tym zastosowane są w bardzo modnych butach, nadających się zarówno na weselną zabawę, jak i późniejsze codzienne wyjścia.

Delikatne klapki Aria, posiadają w podeszwie wkładkę gelactiv. Jest to unikalne i zarazem nowatorskie zastosowanie żelu w podeszwach. Sprawia, że buty te są idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Pięty nie odczują długiego czasu spędzonego na parkiecie, gdyż miękka żelowa poduszka ochroni je przed nadmiernymi wstrząsami. A delikatna skóra i nubuk, z którego wykonana jest przednia część klapka, ochroni stopę przed odciskami i otarciami. Buciki dostępne w różnych kolorach z pewnością będą idealnym dodatkiem do wielu sukienek. Propozycja na weselny strój zarówno dla młodych dziewcząt jak i Pań lubiących płaskie podeszwy.

Dla Pań ceniących sobie wygodę i dobry wygląd, idealnym rozwiązaniem będą buty na wysokim obcasie. Model Arrogance oraz Spicy to eleganckie klapki, dostępne w różnych kolorach. Podeszwa zastosowana w tym obuwiu to Excersise. Wykonana z drzewa bukowego jest ekwiwalentem siłowni dla każdej części stopy. Rozgrzewa mięśnie, poprawia krążenie, zapewnia nogom zdrowie i dobry wygląd. Każdy element klapka utrzymuje stopę w fizjologicznie poprawnej pozycji, umożliwiając jej odzyskanie doskonałego kształtu. Do wykonania podeszwy excersise użyto najwyższej jakości drzewa bukowego. Buty idealnie trzymają się stopy, są bardzo wygodne. Na prawdę trudno się w nich zmęczyć.

Podeszwa Backguard pomaga zapobiec bólom krzyża, jednocześnie nie pozbawiając ciała jago naturalnej zdolności do amortyzowania wstrząsów, jakie towarzyszą każdemu krokowi. Zachowuje właściwe proporcje pomiędzy elastycznością a usztywnieniem. Tę podeszwę zawiera w sobie model Lisa. Eleganckie klapeczki na niskim obcasie. Zarówno dla młodszych jak i starszych Pań. Dostępne także w kolorze pomarańczowym. W tak wygodnych klapkach weselna zabawa potrwa aż do rana.

Ostatnią oryginalną propozycją Scholla dla zmęczonych tańcem stóp są buty zaopatrzone w podeszwę Adapta. Jest to sprawdzona biomechanicznie wkładka do obuwia. Zapewnia właściwą równowagę każdemu elementowi stopy poprzez odpowiednie wgłębienie na piętę, podparcie łuku stopy i amortyzację każdego kroku. Jednocześnie uwzględnia naturalne kontury stopy.

W swojej ofercie, Scholl ma także szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji stóp, oraz różne rodzaje wkładek. Nowość na rynku, wkładki żelowe „ Party Feet”, dodatkowo amortyzują każdy krok i zapobiegają otarciom, oraz obrzękom przy noszeniu obuwia na wysokim obcasie. Są rozwiązaniem wszelkich problemów, związanych z niewygodą, oraz bólem stóp, podczas długich weselnych zabaw.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA