Trzy modele torebek, które warto mieć w swojej szafie [CENY]

Te trzy modele stworzą bazę, która sprawdzi się w każdej stylizacji.
/ 14.11.2018 15:42

Podobno nie ma kobiety, która narzekałaby kiedykolwiek w swoim życiu, że ma za mało butów lub torebek :-) Pewne jest, że nawet mając szafę pełną dodatków, zdarza się, że nic nam do niczego nie pasuje. Dlatego dobrze mieć bazę, która zrobi stylizację w zależności od okazji. Oto 3 modele torebek, które powinna mieć w szafie każda nas!

1. Klasyczna torba na co dzień

Musi być porządna i wykonana z dobrych materiałów, bo ma ci służyć kilka godzin dziennie w różnych sytuacjach. Dobrze, żeby jej fason był uniwersalny i klasyczny – wtedy masz gwarancję, że taka torebka będzie ci pasować do większości stylizacji.

Jeśli chodzi o kolory, to czarny zawsze jest bezpiecznym rozwiązaniem, ale na co dzień sprawdzą się też torby o jasnych odcieniach nude. Taka torba powinna być nie za mala, żeby pomieścić wszystko, czego możesz potrzebować – kosmetyczkę, portfel, klucze, notes, drugie śniadanie, małą wodę. Jednak nie powinna być też zbyt dużych rozmiarów, żeby nie przytłoczyć wizualnie sylwetki.

2. Mała na pasku na imprezę

Oczywiście najbezpieczniejsza będzie czarna – wtedy będzie łatwym do łączenia z pozostałymi częściami stroju dodatkiem. Jednak jeśli na imprezy zwykle zakładasz czarną sukienkę, to w szafie warto mieć małą torebkę w mocnym kolorze, na przykład czerwoną, która ożywi stylizację.

Jeśli chodzi o krój, to znów sprawdzi się klasyczny. Za to możesz zaszaleć z fakturą materiału – błyszcząca lub o fakturze wężowej skóry na imprezę będzie jak znalazł! Wielkość jest indywidualna, ale tego typu torebka potrzebuje pomieścić niewiele – puder, błyszczyk, chusteczki higieniczne, komórkę i klucze od domu.

3. Kopertówka na eleganckie wyjścia

To mogą być urodziny przyjaciółki, ślub brata lub uroczysty obiad rodzinny. Elegancką kopertówkę warto mieć w szafie. Nigdy nie wiesz, kiedy się przyda.

Wzór, wielkość, materiał i kolor tak naprawdę zależą od ciebie. Musisz popatrzeć na swoje ubrania – jeśli te, które założyłabyś na jakąś uroczystość, są w stonowanych jasnych barwach, wybierz kopertówkę w odcieniu nude. Jeżeli w twojej stylizacji na pewno pojawi się coś czarnego, na przykład spódnica – postaw na czarną kopertówkę.

Więcej modowych inspiracji:Stylowe botki z Biedronki za 55 zł? Tak, to możliwe!Oto największy hit jesieni 2018! Wiele kobiet marzy, by mieć go w swojej szafie