Sizeer - uwolnij swój czas!

Sizeer to królestwo komfortu i wygody. W sieci ponad 50 nowoczesnych multibrandowych butików nie ma miejsca dla formalnych strojów. Sizeer wychodzi na spotkanie czasu wolnego. Tutaj spotykają się najlepsze sportstyle’owe marki świata.
/ 05.08.2008 16:15
Sizeer to królestwo komfortu i wygody. W sieci ponad 50 nowoczesnych multibrandowych butików nie ma miejsca dla formalnych strojów. Sizeer wychodzi na spotkanie czasu wolnego. Tutaj spotykają się najlepsze sportstyle’owe marki świata.

Obok produktów z logo Nike’a, Adidasa, Pumy, Reeboka i UMBRO sprzedawane są ekskluzywne produkty Timberlanda. Oferta sklepów ciągle się poszerza. Ilość Sizeerów Sizeer – uwolnij swój czas!na terenie całego kraju z miesiąca na miesiąc rośnie. Obecnie znajdują się w ponad 50 topowych lokalizacjach, galeriach i ulicach handlowych w Polsce. Ludzie spod znaku Sizeer nie potrafią się nudzić, poszukują wszelkich form aktywności, nawet jeśli miałaby ona oznaczać spacer do najbliższej kawiarni… uwielbiają spotkania z przyjaciółmi, są doskonale poinformowani na temat nowych trendów zarówno modowych, jak i sportowych. Uwolnili swój czas!

Nike Racer!
Nike Racer elegancki but sportowy o pięknej linii, inspirowany wieloletnią tradycją butów runningowych NIKE. Ultralekki, wykonany ze skóry z zamszowymi wstawkami. Środkowa podeszwa wykonana z Phylonu - tworzywa z wtłoczonymi pęcherzykami gazu, nadaje butowi lekkości, sprężystości i znacznie zwiększa amortyzację. Podeszwa zewnętrzna wykonana z trwałej, niebrudzącej gumy zwiększa komfort użytkowania. Buty idealne dla entuzjastów miejskiej wygody! Damskie i męskie modele Racera dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

Adidas Ulama
O wyjątkowości kolekcji Adidas Originals nie trzeba nikogo przekonywać. Ulama to klasyka spod znaku trzech pasków. Idealne buty dla wszystkich kobiet, które nawet stawiając chwilowo na wygodę nie potrafią zapomnieć o elegancji. Wysokiej jakości naturalna skóra, , miękka, elastyczna podeszwa wykonana z niebrudzącej gumy - być może to wszystko atuty. Ale to co świadczy o wyjątkowej atrakcyjności Ulamy to wysmakowane zdobienia i wprowadzenie przyciągających uwagę złotych i srebrnych Sizeer – uwolnij swój czas!zdobień.

Reebok Octane
But treningowy wykonany z miękkiej skóry naturalnej. Trwały i komfortowy. Doskonale sprawdza się w warunkach wzmożonej aktywności fizycznej. Ale jeśli ktoś ma ochotę zabrać go na spacer będzie równie dobrze wyglądał na ulicy.

Nike Tennis Classic
Wysokiej jakości naturalna skóra, niebrudząca guma i złote logowanie… Classic w nazwie oznacza w tym wypadku stylistykę retro. Model Nike Tennis Classic śmiało czerpie z tego, co w tradycji strojów tenisowych najciekawsze. Wyprowadza modę oldskulowych kortów na ulice naszych miast. Niebanalny model na co dzień i co wieczór.