Poznaj buty...bardzo amerykańskie

Sprawdź 3 nowe modele sportowych butów New Balance!

Najnowsza kolekcja „Made in USA” od New Balance zawiera w sobie ducha ekspansji na Dziki Zachód, wielkomiejskich klimatów Nowego Jorku, bezkresu oceanów czy pól bitewnych. Tematy te były muzami wielu wielkich pisarzy, a esencje każdej z tych inspiracji możemy dostrzec w kolorach, materiałach i detalach poszczególnych wzorów butów.

Poznaj buty...bardzo amerykańskie

Model - 997, czyli k
lasyczny design stał się z biegiem lat wizytówką jakości - wartości tak silnie kojarzonej z New Balance. Wielki powrót po latach w czarno-brązowej kolorystyce.

Więcej: Najmodniejsze modele butów

Model - 1300 produkowany jest w amerykańskich fabrykach nieprzerwanie od roku 1985. Tym razem New Balance przedstawia wersję wykonaną z nubuku, bizoniej skóry oraz legendarnego denimu z Cone, z którego od ponad 100 lat powstają spodnie marki Levi’s.

Model - 996
, czyli kolejny klasyk New Balance. Piaskowa kolorystyka wykonana z naturalnego perforowanego zamszu oraz detali z bizoniej skóry.

Ceny klasyków New Balance to ok. 699 złotych.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Piękne te butki. Ja podobne widziałam na eleven-sto re, właśnie w takiej kolorystyce. Nie mogę sie jeszcze zdecydować na konkretny model ale raczej za niedługo wylądują u mnie w szafie:)