Modne szpilki - diabeł ubiera się u Prady...

Diabeł ubiera się u Prady, a Ty? Załóż szpilki marki Skechers, sukienkę wstylu glamour a do niej złote dodatki. Przejdź ulicą rytmicznie, stukającobcasami w stylu SKECHERSa. Wszystkie spojrzenia skierują się na Ciebie, a Ty poczujesz się jak gwiazda z Manhattanu.
/ 11.05.2007 00:07
Diabeł ubiera się u Prady, a Ty? Załóż szpilki marki Skechers, sukienkę wstylu glamour a do niej złote dodatki. Przejdź ulicą rytmicznie, stukającobcasami w stylu SKECHERSa. Wszystkie spojrzenia skierują się na Ciebie, a Ty poczujesz się jak gwiazda z Manhattanu.szpilki

Wysoka szpilka - rodem z Nowego Jorku. Połyskliwa miedź i złoto cieniutkich oplatających stopę paseczków - bardziej glamour już czuć się nie można.

Letnia sukienka czy powiewna spódnica - wybór należy do Ciebie. Do tego obcasy SKECHERSa, które dodadzą Ci filmowego szyku i zostaniesz zauważona. Więc jeśli chcesz chodzić do pracy w szpilkach tak jak Andrea Sachs, to sięgnij po buty projektantów. Uzyskasz komfort i wygodę przez cały dzień!

Nie musisz jeździć limuzyną, ubierać się u Prady, Versace czy Armaniego, aby spotykać się na bankietach i przykuwać uwagę wszystkich swoim ubiorem. Wystarczą szpilki SKECHERSa, grupa przyjaciół i dobra impreza by poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa.

Szpilka Skechers
199 PLN