Modne botki na słupku - Moda jesień-zima - Buty

Zobaczcie, gdzie i za ile kupicie fantastycznie modele botków
Joanna Mroczkowska / 15.11.2016 05:31

Botki to jeden z podstawowych elementów, które muszą się znaleźć w zimowej szafie. A musimy przyznać, że już dawno w sklepach nie było tylu fantastycznych opcji.

W tym sezonie projektanci, a co za tym idzie marki zaszalały i popłynęły z trendowym nurtem. A ten nurt popchnął nas w stronę totalnego szaleństwa. Nawet klasyczne modele nabrały nowego smaczku. W sklepach znajdziecie aksamity, lakierki, odważne wzory, ozdobne obcasy i aplikacje. Skusicie się?

Poznaj topowe trendy w obuwiu na jesień

botki zima 2017
1. czarne botki Badura, ok. 449 zł, 2. botki z wężowym motywem Loft37, ok. 780 zł, 3. złote botki Zara, ok. 369 zł, 4. botki z wiązaniem Hego's Milano, ok. 679 zł - kolaż Polki.pl

Wybrałyśmy 19, naszym zdaniem, najładniejszych par botków, które są aktualnie dostępne w sklepach. Oprócz klasycznych modeli botków na słupku postawiłyśmy na wyjątkowe, w ekstrawaganckich wersjach. Zimą nasze monotonne i smutne zazwyczaj stylizacje upiększamy metalicznymi butami, lakierkami, a także tymi ozdobionymi brokatem. Spodobały nam się botki damskie na koturnie!

Nasze hity zaczynają się cenowo od 129 złotych. A znajdziecie je m.in. w sklepach: New Look, Loft37, H&M, Mango, Zara, F&F, Badura, Mako, Zalando.pl i Hego's Milano.

Zobacz więcej trendów na zimę