Kolekcja Adidas Originals na 2011 rok

Znana sportowa firma wprowadziła kilka nowych modeli do najnowszej kolekcji. Oldskulowe i fankowe, zainspirowane tanecznymi filmami. Oto jak prezentują propozycje.
/ 05.09.2010 11:18

Znana sportowa firma wprowadziła kilka nowych modeli do najnowszej kolekcji. Oldskulowe i fankowe, zainspirowane tanecznymi filmami. Oto jak prezentują się propozycje jesienno-zimowe.

Sportowe obuwie często obserwowane w modzie ulicznej i kojarzone z młodymi, pełnymi energii ludźmi. Tę ideę bez problemu przedłuża się każdego sezonu, co cieszy rzesze ich amatorów i nas również.

Adidas Originals

Ciemne adidasy z odrobiną glamu wyglądają jak na specjalne okazje. Dyrektor kreatywny firmy proponuje nosić je nie tylko do sportowych ubrań, ale wręcz przeciwnie - do bardziej eleganckich i ze stylowymi dodatkami.

Adidas Originals

Dla lubiących kolor Adidas oferuje soczyste dodatki, które rozweselą każdą stylizację.

Adidas Originals

Drapieżnych motywów nie zabrakło i w tej kolekcji. Cętki są kompromisem pomiędzy najnowszymi trendami oraz punkowo-rockowymi stylizacjami. Dziś firma oferuje tak dużo propozycji, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Adidas Originals

Oryginalna forma nie zmienia się od lat, poza drobnymi szczegółami. Tego roku króluje błękit oraz kratka, która jest nieodłącznym elementem młodzieżowych stylizacji. Jeśli chcecie obejrzeć całość, kliknijcie w galerię. A wam jak się podoba ta kolekcja?