POLECAMY

Według internetu, to jest najmocniejszy trend roku 2016. Naprawdę?

W życiu byśmy nie zgadły, że te buty biją rekordy
Według internetu, to jest najmocniejszy trend roku 2016. Naprawdę? fot. FREE Imax/Tree

Co sezon trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wiele tendencji pozostaje z nami na dłużej. Inne szybko znikają. A jakie są te, które robią największą karierę? W 2016 okazuje się, że najbardziej poszukiwaną rzeczą przez internautki były buty z transparentnym obcasem. Wygrały one z bomberkami, szlafrokowymi płaszczami i popularnymi ostatnio naszyjnikami - chokerami. Zdziwione? My bardzo!

Najpopularniejszy zakup w internecie w 2016 roku

Jak podaje jeden z wiodących sklepów internetowych, zainteresowanie i sprzedaż butów z plastikowym, transparentnym obcasem, w porównaniu z zeszłym rokiem wzrosła o oszałamiające 2148%. Kto by pomyślał?

Minęło 1,5 roku odkąd Raf Simon (dyrektor kreatywny marki) zaprezentował pierwowzór tych butów na swoim pokazie Diora. Od tamtej pory popularne sklepy proponują buty z przeźroczystym obcasem w swojej ofercie.

Poznaj trendy na jesień-zimę 2016/2017

Mimo, że trendami manipuluje gro ludzi odpowiedzialnych za sprzedaż to nikt tak naprawdę nie jest w stanie do końca przewidzieć, co najlepiej będzie się sprzedawać. A najbardziej oczywiste odpowiedzi są zazwyczaj najmniej trafione. A może tylko my nie połknęłyśmy haczyka i nie pokochałyśmy tych butów jak kobiety na świecie?

Jeśli jesteście fankami tego trendu mamy dla was nasze 4 ulubione propozycje. Znajdziecie je w internecie: Halens.pl i Zalando.pl a także w sieciówkach tj. Topshop i Zara.

Te buty będą hitem jesieni 2016

buty z przezroczystym obcasem
1. czółenka Zign, ok. 271 zł /Zalando.pl, 2. botki Zara, ok. 139 zł, 3. lakierowane botki Halens.pl, ok. 479 zł, 4. jasne botki Topshop, ok. 429 zł - kolaż Polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)