Buty sportowe

Dbasz o siebie i swoją kondycję. Żyjesz aktywnie. Troszczysz się o zdrowie? RBK CL LTHR Terra to sportowe buty inspirowane naturą. Stworzone z troską o ciebie i otaczające cię środowisko.
/ 16.06.2007 10:23
Dbasz o siebie i swoją kondycję. Żyjesz aktywnie. Troszczysz się o zdrowie? To sportowe buty inspirowane naturą. Stworzone z troską o ciebie i otaczające cię środowisko.

Często myślami wędrujesz do egzotycznych miejsc? Marzysz o Wyspach Galapagos, na których Ziemia zachowała swoją najczystszą formę. Załóż najnowsze buty stworzone w pełni z ekologicznych materiałów i poczuj jak przepływa przez ciebie ziemska energia.

Zostały zaprojektowane tak, by twoje stopy czuły się jak najbardziej naturalnie. Strefy wentylacyjne, umieszczone na czubku i po bokach buta, wykonane zostały z plecionki wiklinowej, a wnętrze zrobione jest z płótna. Buty wykonane są z miękkiego zamszu, który w dotyku przypomina skórkę brzoskwini a perfekcyjnie dopasowana podeszwa wykonana została w 100% z szybko utylizującej się gumy. Wszystko to po to, żebyś mógł czerpać energię z sił natury.

Pozwolą ci w pełni zjednoczyć się z Ziemią. Ich kolorystyka oddaje piękno natury. Połączenie zieleni i brązu przełamane soczystą pomarańczą sznurowadeł to czysta inspiracja naturą.

Wybierz RBK CL LTHR Terra i zadbaj nie tylko o swoją kondycję, ale i kondycję otaczającego cię świata.

Cena: 269 zł