Autorska kolekcja Sugababes w sklepach DEICHMANN

Brytyjski zespół Sugababes przeżywa obecnie wyjątkowo twórczy okres. Keisha Buchanan, Heidi Range i Amelle Berrabah jesienią 2007 roku wydały swój piąty album pod tytułem „Change”
/ 24.02.2008 21:30
Brytyjski zespół Sugababes przeżywa obecnie wyjątkowo twórczy okres. Keisha Buchanan, Heidi Range i Amelle Berrabah jesienią 2007 roku wydały swój piąty album pod tytułem „Change”.

Natomiast już z początkiem 2008 roku te wyjątkowo utalentowane dziewczyny rozpoczynają promocję własnej kolekcji butów, stworzonej dla firmy DEICHMANN, największej sieci sklepów obuwniczych w Europie. Buty Graceland Star Collection by Sygababes będą dostępne w ponad 100 sklepach w Polsce oraz innych europejskich krajach, między innymi w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Holandii już od połowy lutego.

Autorska kolekcja Sugababes w sklepach DEICHMANNW ubiegłym roku firma DEICHMANN nawiązała współpracę z zespołem Pussycat Dolls, który także stworzył własną kolekcję obuwia i promował ją w telewizji. „Dla obu stron było jasne, że ograniczamy się do rocznej współpracy, aby w następnym roku zaprezentować nowe twarze kolekcji” - wyjaśnił prezes firmy, Heinrich Deichmann. „Współpraca z zespołem Pussycat Dolls okazała się dla nas nadzwyczaj owocna, dlatego też chętnie będziemy kontynuować tego typu działania w przyszłości” – uzupełnił Deichmann.
Tegoroczna kolekcja obuwia nosi nazwę „Graceland Star Collection by Sugababes”. „Dla nas szczególnie ważne było to, że zespół znany jest w wielu krajach i cieszy się ogromną popularnością” - uzasadnił Heinrich Deichmann. Firma DEICHMANN posiada swoje sklepy w 16 krajach i właśnie marka Graceland cieszy się największym uznaniem wśród młodych ludzi. Pod koniec stycznia w Londynie rusza produkcja spotu reklamowego z udziałem Sugababes, który będzie można zobaczyć w telewizji na początku marca. Natomiast już w połowie lutego pierwsze modele Star Collection pojawią się w sklepach DEICHMANN w Polsce oraz w 14 innych krajach.
Piosenkarki osobiście wybrały modele butów do swojej kolekcji - ponieważ podobnie jak w muzyce, również w sprawach mody, kierują się własnym niezależnym stylem.
„Jesteśmy dumni, że razem z zespołem Sugababes udało nam się stworzyć ciekawą kolekcję obuwia, która odzwierciedla wszystkie najnowsze trendy mody. Ceny butów zostały utrzymane na dotychczasowym przystępnym poziomie, typowym dla firmy DEICHMANN. Nie mamy zamiaru stosować jakiegokolwiek dodatkowego narzutu związanego ze współpracą z zespołem” – poinformował Heinrich Deichmann w czasie prezentacji kolekcji w Essen. Ceny butów sygnowane znakiem „Graceland Star Collection by Sugababes” kształtować się będą w przedziale od 59,00 do 119,00 zł.

Sukcesy już od samego początku

W 1997 roku trzy przyjaciółki Keisha Buchanan, Mutya Buena
i Siobhán Donaghy postanowiły założyć girlsband. Wkrótce potem trio wydało swój debiutancki album. W 2000 roku ukazał się pierwszy singiel zespołu pt. „Overload” z płyty „One Touch”. Piosenka szybko znalazła się w pierwszej dziesiątce europejskich list przebojów.
Na początku 2002 roku Heidi Range zastąpiła Siobhán Donaghy.
W tym samym roku singiel „Freak Like Me” zajął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Później zespół nagrał kolejne hity, takie jak: „Push the Button” i „Walk this Way”. W roku 2005 miejsce Mutyi Bueny zajęła w zespole Amelle Berrabah. Jej głos można usłyszeć we wszystkich piosenkach wydanych na kolejnym albumie, zatytułowanym „Change”, który ukazał się w październiku 2007 roku i z miejsca osiągnął szczyty brytyjskich list. Piosenka „About you Now” znalazła się na pierwszym miejscu listy singli.