ALDO - zapowiedzi sezonu

Sezon Jesienno – Zimowy 2007 jest tuż za rogiem, a ALDO prezentuje buty idealne na każdą okazję. Zainspirowana metalicznymi tworzywami, bogatą kolorystyką, i śmiałymi ozdobami, kolekcja ALDO w sezonie 2007 jest pełna najbardziej pożądanych fasonów tej zimy.
/ 08.11.2007 19:29
Sezon Jesienno – Zimowy 2007 jest tuż za rogiem, a ALDO prezentuje buty idealne na każdą okazję. Zainspirowana metalicznymi tworzywami, bogatą kolorystyką, i śmiałymi ozdobami, kolekcja ALDO w sezonie 2007 jest pełna najbardziej pożądanych fasonów tej zimy.

BOGACTWO DETALI I ROZMACH FORM

W tym sezonie, bogactwo stylów architektonicznych dyktuje wygląd kolekcji ALDO. Przeważają kunsztowność detali i śmiałe rozwiązania w budowie buta. Metalowe obcasy i uwydatnione klamry grają tu główną rolę, sprawiając, że kształty zainspirowane architekturą są bardziej wymowne.

KILKA SŁÓW O FASONACH

Tu spotykają się forma i funkcjonalność. Unikalne a jednocześnie praktyczne, buty ALDO w tym sezonie mają przesadzone proporcje, od zadartych nosów po wymyślne obcasy, od zdecydowanych po geometryczne sylwetki buta.

STYL

Baleriny z egzotycznych materiałów z unikalnymi wykończeniami nadal są hitem sezonu. Tym razem uwaga skupia się na górze buta, przy wiązaniach wokół kostki, wymyślnych zapięciach i ozdobach. Obcasy pozostają masywne, choć bardzo kobiece. Kształt obcasa jest teraz bardziej zdecydowany – czy to zaokrąglony w kształt banana, czy w prostym słupku.
Kozaki dyktują zasady stylu swoimi wyszukanymi kształtami i wysokością. Można tu znaleźć kozaki do kolan, do pół łydki, i krótkie kozaki do kostki

KOLORYSTYKA

Purpura znów się pojawia w tym sezonie. Mieni się odcieniami owoców leśnych, śliwek, fioletów i bordo. Wybór tworzyw: od delikatnego włosia po lakierowaną skórę ozdabianą klejnotami.
Kolory naturalne są także obecne tej jesieni. Bogactwo i różnorodność głębokich czy subtelnych odcieni pozwalają na ciekawe kompozycje kolorystyczne.

LIDER


Elegancja to podstawa mody męskiej w tym sezonie. O wydłużonym kształcie nosa, czy z popękanej skóry, w kolekcji są kozaki do kostek, klapki i wiązane półbuty.

Bardziej wyjściowe fasony utrzymują prostą linię. Mają jednak solidną budowę, co przywołuje industrialne skojarzenia.

Aby podkreślić militarny wygląd w kolekcji dominują kolory szarego mchu, metaliczno – oliwkowy, i stalowy. W połączeniu ze stalowymi noskami i detalami z surowej skóry, wymowa kolekcji męskiej to szorstki szyk.

Obuwie damskie ALDO - kolekcja jesień/zima 2007
Obuwie męskie ALDO - kolekcja jesień/zima 2007
Tagi: buty, Aldo, moda, trendy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)