Szklanki Jotex fot. Materiały prasowe

Znasz sklep Jotex? Kupisz tam designerskie modne szklanki 30 proc. taniej

Porzuć myśli o prostych szklankach rodem ze szkolnej stołówki, a zainwestuj w stylowy komplet intrygujących szklanek od Jotex. Teraz 8 sztuk kupisz 30 proc. taniej.
Edyta Liebert / 10.06.2021 10:25
Szklanki Jotex fot. Materiały prasowe

Jotex do sklep internetowy, skupiający wokół siebie estetyczne marki, mniej znane brandy i rękodzieło. Znajdziesz w nim perełki takie, jak np. szklanki z wytłoczonym w szkle wzorem twarzy. Za komplet 8 sztuk zapłacisz 118,30 zł, czyli 14 zł za sztukę. To niewiele, jak za unikalny design.

„Twarzowe” szklanki w Jotex na przecenie

W sklepie internetowym Jotex trwa aktualnie promocja na kieliszki oraz szklanki. Możesz wybrać komplet szklanek z modnego żłobionego szkła, który bije rekordy popularności - to wykończenie znasz dzięki wazonowi z IKEA za 4 zł. Żłobienie jest równie modne, jak i barwione szkło, niemniej jednak zachęcamy do awangardowego podejścia i wyjścia poza schemat: 8 szklanek OTTIE ze szkła bez kadmu z Jotex z wzorem twarzy to element zastawy, który robi wrażenie, i na który cię stać. Pierwotnie kosztowały 169 zł.

Jotex szklanki OTTIEfot. Jotex szklanki OTTIE/Materiały prasowe

Szklanki mają pojemność 230 ml, 10 cm wysokości i 8,2 cm średnicy. OTTIE mają unikatowy design, dzięki czemu wyróżniają się i nadają szyku. Wyglądają nowocześnie, sprawdzą się w towarzystwie np. rattanowych mebli, a także naczyń z kamionki. Są poręczne, efektowne i bardzo modne - motyw czy kształt twarzy pojawia się na plakatach, kubkach czy doniczkach, nawet osłonkach na kwiaty w PEPCO. Oczami wyobraźni kompletujemy je z talerzami z DUKI.

Szklanki Jotex z motywem twarzyfot. Szklanki Jotex z motywem twarzy

Czytaj także: Najmodniejszy dodatek na balkon lub taras kupisz w Lidlu. Jest bardzo praktyczny i niezwykle stylowy
Stylowe krzesła wypoczynkowe w Jysk kupisz teraz 40% taniej. Są piękne i pasują do każdego ogrodu i balkonu
Ten dodatek z Lidla za 34 zł sprawi, że będziesz chciała zamieszkać w swoim ogrodzie

Tagi: szklanki