Tanie szklanki w Zara Home fot. Adobe Stock, alexgukalov

W Zara Home pojawiła się piękna kolekcja naczyń. Szklanki kosztują tyle, co w Pepco

Szklanka, która wpadła nam w oko, ma pojemność 360 ml i wykonana jest z bezbarwnego szkła.
Edyta Liebert / 05.05.2021 14:08
Tanie szklanki w Zara Home fot. Adobe Stock, alexgukalov

Jeśli chcesz wymienić gładkie szklanki na modny, praktyczny żłobiony komplet, zerknij do oferty Zara Home. Hiszpańska sieciówka zaproponowała produkty dobrej jakości w adekwatnej do niej cenie. 

Szklanka ze wzorem plastra miodu Zara Home za 9,90 zł

W większości sklepów, które mają w ofercie zastawy, szkło, kieliszki czy dekoracje do domu, dominują produkty wykonane z kamionki lub żłobionego szkła. Barwione kieliszki i szklanki idealne na letnie garden party kupisz w Pepco, ale klasyczne, cieńsze - w Zara Home.

Zara - szklanka 9,90 złfot. Zara - szklanka 9,90 zł/Materiały prasowe

Szklanka z Zara Home jest pojemna (360 ml, choć są też dostępne mniejsze), zgrabna i posiada modny wzór - plastra miodu. Wysokość to 14 cm, szerokość - 8cm. Dzięki temu szkło nie tylko efektowniej rozprasza światło, lecz także w trakcie picia z niej, ryzyko wyślizgnięcia się jej z rąk jest niższe dzięki wypukłemu wzorowi.

Jest idealna do użytku codziennego, jak i np. do wykorzystania podczas komunii w domu - wówczas możesz skompletować ją z innymi produktami z tej kolekcji lub bestsellerowymi kieliszkami z IKEA

Szklanka za 9,90 zł z Zara Home jest konkurencyjna nawet w stosunku do IKEA (choć nikt nie przebije żłobionego wazonu za 4zł) czy Pepco. Nie bez znaczenia jest też fakt, że szklanki możesz kupić stacjonarnie i online - przychodzą profesjonalnie opakowane i zabezpieczone bez uszczerbków i rys. Z powodzeniem można je myć w zmywarce.

Czytaj także:
Najmodniejszy dodatek na balkon lub taras kupisz w Lidlu. Jest bardzo praktyczny i niezwykle stylowy
Stylowe krzesła wypoczynkowe w Jysk kupisz teraz 40% taniej. Są piękne i pasują do każdego ogrodu i balkonu
Ten dodatek z Lidla za 34 zł sprawi, że będziesz chciała zamieszkać w swoim ogrodzie