W Pepco kupisz piękną zastawę piknikową, która wygląda jak kryształ. Ceny zaczynają się od 4 zł

Lampony na balkon i taras z Pepco fot. Adobe Stock, WDnet Studio
Już 2 czerwca w sklepach Pepco pojawi się nowa, wakacyjna kolekcja. Hitem gazetki jest piknikowa zastawa, którą kupisz za grosze!
Małgorzata Machnicka / 31.05.2021 10:40
Lampony na balkon i taras z Pepco fot. Adobe Stock, WDnet Studio

Szukasz modnej piknikowej zastawy? Koniecznie zajrzyj do sklepów Pepco - wkrótce pojawi się w nich kolekcja plastikowych naczyń z modnym wzorem, który imituje kryształ. 

Naczynia piknikowe Pepco

Naczynia wykonane są z grubego plastiku i mają modny, wytłaczany, geometryczny wzór. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: przeźroczystej i intensywnie różowej.

Do wyboru są:

  • szklanki o pojemności 400 ml,
  • kieliszki o pojemności 300 ml,
  • talerze o średnicy 20 cm,
  • miseczki o średnicy 15 cm,
  • miski o średnicy 25 cm.

pepco kolekcja naczyń piknikowych
fot. Kolekcja naczyń piknikowych Pepco/materiały prasowe 

Wszystkie naczynia kosztują po 4 zł za sztukę, z wyjątkiem dużej miski - zapłacisz za nią 10 zł. Kolekcja dostępna będzie we wszystkich sklepach Pepco od 2 do 16 czerwca 2021 r. 

Co jeszcze warto kupić w sklepach Pepco?

Jeśli szukasz dodatków do ogrodu lub na balkon, koniecznie zobacz papierowe lampiony, które dostępne są w 2 kolorach po 4 zł za sztukę - będą klimatycznie wyglądać w letnie wieczory. Warto zerknąć również na pojemne piknikowe torby, miękkie koce oraz na metalowe kosze na owoce.

Szukasz dodatków do domu? Zerknij na ceramiczne wazony za 15 zł dostępne w modnych, vintage'owych kolorach), plecione osłonki na doniczki po 25 zł, poduszki w tropikalne wzory po 10 zł i zapachowe świeczki w szklanych opakowaniach po 7 zł.

Czytaj także:
W Pepco kupisz modny stojak na kwiaty za grosze
IKEA przeceniła kultową komodę!
3 dodatki z IKEA za mniej niż 10 zł

Redakcja poleca

REKLAMA