H&M fot. Adobe Stock, Анна Демидова

Te 2 filiżanki z H&M to hit. Kosztują niecałe 40 zł, a wyglądają jak najdroższa porcelana

Do działu Home w sklepach H&M właśnie trafiły piękne porcelanowe filiżanki w dwóch modnych wersjach kolorystycznych.
Małgorzata Machnicka / 10.06.2021 10:20
H&M fot. Adobe Stock, Анна Демидова

Picie porannej kawy z pięknej filiżanki niezwykle uprzyjemnia tę chwilę. Eleganckie filiżanki ze spodkami właśnie pojawiły się wśród najnowszych propozycji marki H&M. Wyglądają bardzo stylowo!

Filiżanki ze spodkami z H&M

Filiżanki i spodki wykonane są z wysokiej jakości porcelany. Filiżanki mają wysokość 7 cm i średnicę 9 cm, a spodki średnicę 15 cm. Ich wielkość jest idealna do herbaty lub większej kawy - capuccino lub americano. 

czarna filiżanka HM
fot. filiżanka H&M/materiały prasowe

Naczynia dostępne są w 2 wersjach kolorystycznych: złotej i czarnej. Obie zdobione są cieniutkimi, białymi paseczkami. Dodatkowo spodki mają złote ranty, a filiżanki złote ranty i uszko. 

Odcienie zostały dopasowane tak, że można je ze sobą miksować - złota filiżanka skompletowana z czarnym spodkiem wygląda niezwykle efektowanie.

złota filiżanka H&Mfot. filiżanka H&M/materiały prasowe

Filiżanki i spodki kosztują po 19,99 zł za sztukę - zestaw możesz mieć więc za 39,98 zł. Produkty dostępne są wyłącznie w sklepie online H&M, w dziale HOME.

filiżanki H&M
fot. filiżanki H&M/materiały prasowe

Szukasz innych modnych dodatków do domu?

Jeśli jesteś na etapie wymieniania zastawy stołowej, zajrzyj do sklepów Pepco - kupisz tam piękne naczynia z kamionki w uniwersalnym kolorze w cenach od 10 zł za sztukę.

Jeśli szukasz akcesoriów, które upiększą twój salon lub jadalnię, koniecznie wybierz się do IKEA. Znajdziesz tam piękny wazon ze żłobionego szkła za 4 zł oraz szklane kieliszki, które wyglądają jak rodowe kryształy po 9,99 zł za sztukę.

Czytaj także:
W IKEA kupisz modne szklanki i kieliszki za 5,99 zł za sztukę
Do Pepco trafiły naczynia piknikowe, które wyglądają jak kryształowe
Te złote osłonki na doniczki z IKEA to hit. Kosztują tylko 5 zł