Dzbanek filtrujący w Biedronce za 1 zł fot. Adobe Stock, uslatar, maryviolet

Myślałaś o zakupie dzbanka filtrującego? W Biedronce dostaniesz go teraz za 1 zł

Skorzystaj z wyjątkowej promocji w Biedronce - kupując wkłady, otrzymasz dzbanek Aquaphor Fresh Plus.
Edyta Liebert / 24.06.2021 08:30
Dzbanek filtrujący w Biedronce za 1 zł fot. Adobe Stock, uslatar, maryviolet

W Biedronce od 14.06 trwa wyjątkowa promocja, z której grzech nie skorzystać. Jeśli nie masz jeszcze dzbanka filtrującego w domu, to okazja dla ciebie.

Dzbanek filtrujący za 1 zł w Biedronce

Z pewnością zastanawiałaś się, jak poprawić jakość wody w domu. Bez posiadania filtra jest to trudne. Przy zakupie 6 wkładów Aquaphor Maxfor, otrzymujesz dzbanek filtrujący, kompatybilny z wkładami w kolorze zielonym. 

Marka Aquaphor uchodzi za jedną z wiodących firm produkujących produkty filtrujące wodę. W ich portfolio znajdziesz kilkanaście modeli. Dzbanek filtrujący Aquaphor Fresh Plus to jeden z bardziej popularnych wariantów. 

Dzbanek Biedronka Aquaphorfot. Dzbanek Biedronka Aquaphor - promocja/Materiały prasowe

Dzbanek Aquaphor Fresh Plus ma pojemność 2,8l, a wydajność filtra szacuje się aż na 200l. Wskaźnik wymiany filtra jest mechaniczny. Filtr usuwa kamień, redukuje nieprzyjemny zapach i posmak. Oczyszcza wodę ze szkodliwych substancji, metali ciężkich.

Dzbanek prezentuje się estetycznie, ale warto podawać wodę w karafce, szklankach z podwójnego szkła z Lidla czy wykorzystać komplet pięknych szklanek z Zary Home

Czytaj także: Jak odkamienić czajnikPorcelanowe naczynia w Biedronce w świetnej cenieDo Pepco trafiły naczynia z kamionki