Darmowa kawa od So! Coffee dzięki goodie

smartfon fot. Mat. prasowe
Między 4 kwietnia a 5 maja br. użytkownicy aplikacji mobilnej goodie mogą spróbować darmowej kawy w kawiarniach So! Coffee na terenie całej Polski.
/ 27.04.2018 10:54
smartfon fot. Mat. prasowe
Co zrobić, aby skorzystać z promocji? Wystarczy zainstalować goodie w swoim smartfonie z systemem iOS lub Android, odnaleźć w aplikacji promocję So! Coffee, wygenerować specjalny kod i pokazać go sprzedawcy w kawiarni. Kod jest jednorazowy i umożliwia otrzymanie darmowej kawy espresso, latte, flat white/dark, cappuccino albo americano w dowolnym rozmiarze. Szczegółowe informacje i regulamin promocji są dostępne na www.goodie.pl.         

Tańszy przejazd mytaxi z aplikacją goodie

Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie można łatwo założyć kartę stałego klienta galerii handlowej i śledzić najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii i zapewnia dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci. Umożliwia też wyszukiwanie głosowe produktów. 

Goodie można zainstalować w swoim smartfonie zaledwie w parę sekund i cieszyć się wyjątkowymi ofertami.  

Przeczytaj:
Takich produktów w Biedronce jeszcze nie było! Klienci dyskontu szaleją na ich punkcie
Szalona promocja w Biedronce – czekają rabaty nawet do 50 procent

Redakcja poleca

REKLAMA