Tańszy przejazd mytaxi z aplikacją goodie

smartfon fot. Mat. prasowe
Od 3 do 30 kwietnia br. dzięki goodie podróżowanie z mytaxi staje się tańsze.
/ 27.04.2018 10:38
smartfon fot. Mat. prasowe
Wystarczy pobrać na telefon komórkowy bezpłatną aplikację mobilną goodie, odnaleźć w niej okazję cenową mytaxi i wygenerować jednorazowy kod.  Następnie kod należy wprowadzić do aplikacji mytaxi i już można cieszyć się rabatem za przejazd w wysokości 10 zł. Oferta dostępna jest dla wszystkich klientów mytaxi. Jednorazową obniżkę za przejazd o 35 zł zyskują zaś nowi klienci mytaxi i użytkownicy goodie. Kody uprawniające do zniżek są do pobrania w aplikacji goodie. Szczegółowe informacje i regulaminy promocji dostępne są na www.goodie.pl    
 
Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie można łatwo założyć kartę stałego klienta galerii handlowej i poznawać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii i daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci handlowych. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów. 

W kilka sekund można mieć goodie w swoim smartfonie i cieszyć się promocjami oraz wyjątkowymi ofertami, dostępnymi tylko dla użytkowników tej aplikacji. 

Przeczytaj:
Absolutny HIT! Elektryczna deskorolka w dyskoncie. Idealna jako prezent na komunię i... ta cena!
Jak wyglądały znane strony internetowe w początkach swego istnienia? Możliwe, że już tego nie pamiętasz!

 

Redakcja poleca

REKLAMA