Kraków może zaskoczyć! Subiektywny przewodnik po stolicy polskich królów

Myślicie, że Kraków to tylko Rynek, Wawel i Sukiennice? To jesteście w błędzie. Ale my ten błąd szybciutko naprawimy.
Joanna Germak / 22.12.2016 16:25

Kraków to oprócz zabytków i pocztówkowych widoczków także bardzo klimatyczne miejsca - oczywiście pod warunkiem, że wiecie, dokąd iść, co obejrzeć i gdzie zatrzymać się na obiad, a gdzie na śniadanie.

Po stolicy królów Polski oprowadzi was niezawodna ekipa z naszej zaprzyjaźnionej redakcji Viva.pl.

Piotr Wojtasik - szef działu wideo Viva.pl oraz Marcin Ziółko - operator i montażysta odkrywają klimatyczne restauracje, kameralne kafejki i... świat luksusu, o którym wielu turystów zwyczajnie nie wie.

Objechać 6 krajów w 5 dni za 1000 złotych. Oczywiście, że się da!

Byli w cukierni w Sukiennicach, gdzie specjały przyrządza się według wiekowych receptur, a mistrzowie pracują nad słodkościami w średniowiecznych piwnicach.
Oglądali apartamenty jednego z krakowskich hoteli, którego wnętrza zostały uznane za najpiękniejsze w Europie.
Wpadli też do niszowej perfumerii, gdzie oprócz cen porażają także niektóre zapachy... palonej gumy, kościelnego kadzidła czy stajni.

Zaintrygowani? Zapraszamy na wycieczkę! Oraz do obejrzenia filmu, z którego dowiecie się m.in., gdzie najlepiej iść na śniadanie.

Więcej inspirujących materiałów z podróży znajdziecie na Polki.pl

KOMENTARZE (1)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12.04.2017 22:59
Kraków zdecydowanie ma swój urok. podoba mi się przede wszystkim to że nie pędzi tak strasznie jak np warszawa. jest taki spokojny. jak tam jestem to bardzo lubię usiąść gdzies na dobrej kawie. z ostatniego wypadu zapamiętałam też smak pysznej pizzy, znajomy zabrał mnie do włoskiej restauracji da marco. na pewno ta wrócę :)