Polki Mogą Wszystko fot. Adobe Stock

Polki Mogą Wszystko - zostań ambasadorką akcji Polki.pl

Szukamy kobiet, które mają marzenia do spełnienia, ambasadorek akcji Polki Mogą Wszystko. Pomożemy Wam osiągnąć sukces. Piszcie do nas. Razem możemy wiele. Kobiety mają moc!
Joanna Germak / 13.05.2018 13:25
Polki Mogą Wszystko fot. Adobe Stock

Polki Mogą Wszystko! Przekonałyśmy się o tym wiele razy. Ostatnio podczas wyprawy na Kilimandżaro Kingi i Basi, pierwszych ambasadorek akcji Polki Mogą Wszystko. A Polki.pl pomagają spełniać marzenia i wspierają kobiety w realizacji ich planów, zdobywaniu szczytów, osiąganiu celów. To może być wyprawa w góry, sportowy wyczyn, napisanie książki, ale też wyjście z kryzysu, porzucenie nałogu, zostawienie męża, który znęca się nad rodziną, założenie własnego biznesu, wywalczenie dopłat do wakacji dla najbiedniejszych dzieci w gminie, pokonanie choroby, czy nawet pozbycie się nadwagi. Każdy sukces kobiet mniejszy i większy jest dla nas ważny. Chcemy Was wspierać i chcemy głośno o tym mówić. Bo w solidarności jest siła kobiet!

Dlatego szukamy dziewczyn, kobiet, które mają marzenia do spełnienia, nowych ambasadorek akcji Polki Mogą Wszystko. Razem z naszymi sponsorami pomożemy Wam osiągnąć sukces. Opiszemy i pokażemy wasze historie i drogę do sukcesu na Polki.pl, a także w Pani Domu, Przyjaciółce i Poradniku Domowym. Poradzimy, załatwimy, pomożemy finansowo.

Opiszcie nam Waszą historię, marzenie, cel, plan zrealizowania tego celu, napiszcie, czego Wam brakuje, jakie wsparcie się Wam przyda. I wyślijcie to do nas mailem na adres pmw@polki.pl
Czekamy na wasze zgłoszenia. To nic nie kosztuje - warto spróbować.

Basia i Kinga nie żałują, że się do nas zgłosiły. Dzięki temu przeżyły przygodę życia  - zobaczcie, jak wyglądała ich droga na szczyt Kilimandżaro. Te dwie młode ambitne dziewczyny uwierzyły, że Polki Mogą Wszystko, a kobiety mają moc!


Na czym polega moc kobiet?  Wyjaśnia redaktorka naczelna Polki.pl!

Polecamy:
Tak było na Kilimandżaro! Basia i Kinga udowodniły, że Polki mogą wszystko!
Niewidoma Polka zdobyła mistrzostwo świata w biegu na 1500 metrów!