Patrycja Markowska zdradza sekret swojego makijażu. „To jest grzech, którego nigdy nie popełniam”

Wokalistka zdradziła, co robi, by każdego dnia wyglądać pięknie i jakich błędów makijażowych stara się unikać za wszelką cenę.
/ 14.10.2020 15:15

Patrycja Markowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich wokalistek. Nie można też odmówić jej, że od wielu lat zachwyca wyglądem i to nie tylko w kwestiach modowych, ale też nienagannego makijażu. Co robi, by świetnie się prezentować i czego unika? 

Jak maluje się Patrycja Markowska?

Wokalistka przyznaje, że zrobienie makijażu na event zajmuje jej dość dużo czasu. Stara się, by był dopracowany. Na co dzień stawia jednak na naturalność.

Na co dzień staram się się nie obciążać w ogóle buzi. Uwielbiam BB kremy, odrobinę samoopalacza z kremem, zaznaczoną brew, lekko podkreśloną rzęsę i tyle. Na koncertach i w pracy ten makijaż jest cięższy i faktycznie zajmuje więcej czasu - zdradziła  

Patrycja Markowska przyznała również, że jej piękna i zadbana cera to wynik tego, że nigdy, nawet kiedy jest niezwykle zmęczona, nie zasypia w makijażu. 

O nie, to jest grzech, którego nie popełniam. Staram się wszystko zmyć dokładnie - powiedziała gwiazda

Jeśli chodzi o kosmetycznego ulubieńca wokalistki jest nim... słońce! Markowska zdradza, że latem niemal w ogóle się nie maluje, bo uwielbia swoją skórę muśniętą promieniami słonecznymi. A kiedy ich brakuje, sięga po samoopalacz. 

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd:
Agnieszka Woźniak-Starak wróci do „Big Brothera”? Gabi Drzewiecka: „Jak będzie chciała, to jej go oddam"
Magda Gessler pokazała się w jacuzzi. Odważne zdjęcie wzbudziło skrajne emocje
Córka Anny Samusionek trafiła do domu dziecka, potem do rodziny zastępczej. Właśnie skończyła 18 i jest piękną dziewczyną
Halinka Mlynkova komentuje rozwód z Leszkiem Wronką: „Od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań”

KOMENTARZE (0)