Shane Burcaw screen Instagram

Nazywali go potworem i mówili, że zawsze będzie sam. Właśnie wziął ślub i pokazał, że miłość nie zna granic

Shane i Hannah udowadniają, że dla prawdziwego uczucia nie ma przeszkód nie do pokonania.
/ 17.09.2020 09:59
Shane Burcaw screen Instagram

Shane Burcaw ma 27 lat i pochodzi z Pensylwanii w USA. Mężczyzna cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Z powodu choroby ciało Shane’a jest wykrzywione, a on nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie. Mężczyzna wielokrotnie czytał w sieci komentarze, że wygląda jak „potwór”, że można się go przestraszyć i nigdy żadna kobieta nie będzie chciała takiego „dziwadła”. Hannah Aylward pokazała, jak bardzo się mylili.

Shane Burcaw wziął ślub

Shane i Hannah poznali się 4 lata temu i od razu między nimi zaiskrzyło. Kobiecie zupełnie nie przeszkadza choroba jej ukochanego i jego wygląd. Ceni go za inteligencję i poczucie humoru. Teraz oboje udowodnili swoją wielką miłość całemu światu i poinformowali na Instagramie, że wzięli ślub! 

Para pobrała się w swoim domu w Minneapolis. Ślubu udzielono im przez videokonferencję, z powodu szalejącej w USA zaostrzonej epidemii koronawirusa. 

W piątek 4 września poślubiłam miłość mojego życia. Nie mieliśmy wielkiego wesela, jakie zawsze planowaliśmy, ale było idealnie. Shane i ja nie możemy się doczekać, żeby uczcić to wydarzenie osobiście z naszymi rodzinami gdy to będzie bezpieczne, ale póki co - jesteśmy mężem i żoną! I to jest najważniejsze. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że zostałam żoną najwspanialszego mężczyzny, jakiego znam - napisała Hannah

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hannah Burcaw (@hannahayl)

Kobieta w jednym ze swoich wpisów przyznała, że nie przejmuje się już komentarzami na temat jej związku z Shanem, którymi jest zalewana od samego początku ich relacji. Chociaż dawniej ją bolały, teraz nie robią na niej wrażenia. 

Przejmowanie się opinią takich ludzi to strata czasu. A z upływem czasu o wiele łatwej jest nie mieć żadnej wewnętrznej reakcji na tego typu komentarze. Parę lat temu czytanie takich słów byłoby bolesne. Przez jakiś czas trzymałam się myśli, że kiedy Shane i ja wreszcie weźmiemy ślub, osoby, które wątpią w nasz związek zrozumieją, że jest on prawdziwy. Oczywiście teraz nie jestem już tak naiwna. Mimo że zajęło to trochę czasu, jestem w stanie zupełnie nie przejmować się takimi ludźmi - wyjaśniła kobieta

Shane Burcaw i Hannah Aylward

Para aktywnie działa w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie oraz na kanale na YouTubie o nazwie Squirmy and Grubs, gdzie mają już ponad 700 tys. subskrybentów. Opowiadają tam o swoim codziennym życiu i szerzą świadomość o chorobie Shane'a, która dotyka setki tysięcy osób na całym świecie. 

To też może cię zainteresować:
Ola Żebrowska pokazała, jak karmi piersią. Fanki są zachwycone odważnym zdjęciem
Instagram vs rzeczywistość: ta dziewczyna pokazuje, że nie ma nieidealnych ciał
Katy Perry pokazała ciało po ciąży: pozuje w poporodowej bieliźnie i biustonoszu laktacyjnym