Wizja Krzysztofa Jackowskiego fot. Adobe Stock

„Kompletne wykluczenie. Zamknięcie rejonu”. Krzysztof Jackowski podzielił się dramatyczną wizją

Słynny polski jasnowidz zdradził, że rząd zacznie plątać się we własnych ustaleniach, wywołując w kraju chaos i strach. Co jeszcze wydarzy się w najbliższych dniach?
/ 13.10.2020 09:40
Wizja Krzysztofa Jackowskiego fot. Adobe Stock

Gwałtowny skok liczby zakażeń koronawirusem i powrót części obostrzeń sanitarnych zaskoczył nas wszystkich. Z niepokojem patrzymy w przyszłość i czekamy na kolejne decyzje rządu związane z epidemią. Przerażającą wizją najbliższych dni podzielił się na swoim koncie na YouTube słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego na październik

Zdaniem medium powinniśmy zacząć się bać wykluczenia pewnych obszarów kraju i chaosu, jaki zapanuje wśród polityków. Ich kłótnie mogą wywołać w Polsce wiele problemów. 

Ten tydzień, nie wiem, czy chodzi o ten tydzień, który mamy dzisiaj, czy o przyszły, ale będzie on kluczowy. Rząd wprowadzi bardzo ważną uchwałę dotyczącą społeczeństwa. Ale też kojarzy mi się zgrzyt w PiS, lub z opozycją z PiS. W tle jest pan premier. Ostry zgrzyt, ale to będzie chyba raczej w PiS-ie. Będzie podjęcie nagłej decyzji dotyczącej kraju, ważnej, zaskoczeniu części koalicjantów - wieszczy Jackowski

Zdaniem jasnowidza musimy też liczyć na wprowadzenie stanu wyjątkowego w całym kraju. Chociaż rząd zapewnia, że nie planuje takiego kroku, w swojej wizji Jackowski widzi wyraźne zamykanie pewnego rejonu kraju. 

Kompletne wykluczenie. Zamknięcie rejonu. Te działania będą robione w pośpiechu. To dziwne, bo rząd będzie chciał zrobić to zupełnie inaczej niż Słowacy czy Czesi ogłaszając stan wyjątkowy. Z tego stanu wyjątkowego idą konkretne obostrzenia do obywateli ale też obowiązki rządu. Nasz rząd będzie robił kluczowe decyzje, ale nie będzie chciał brać za to odpowiedzialności. O to mogą być zgrzyty - ujawnił jasnowidz

Kim jest Krzysztof Jackowski?  

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszy polskich jasnowidzów, który współpracuje z policją i angażuje się w głośne sprawy zaginięć . Brał udział m.in. w szukaniu Iwony Wieczorek i Kacperka z Nowogrodźca.

Od jakiegoś czasu Jackowski skupia się głównie na karierze w internecie. Na swoim kanale na YouTube publikuje swoje przepowiednia na nadchodzące miesiące. 

Zobacz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego: 
Krzysztof Jackowski ostro o życiu po epidemii: "Zostaniemy zakneblowani"
Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje
Kto wygra wybory i co czeka Polskę za 2 lata? Nowe przepowiednie Jackowskiego wiele wyjaśniają