Ślub w Na Wspólnej fot. ONS.pl

Kolejny ślub w „Na Wspólnej"! Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu?

Zdjęcia do nowych odcinków ruszyły pełną parą. Już wkrótce będziemy mogli obejrzeć bajkowy ślub na plaży!
Małgorzata Machnicka / 12.09.2020 08:58
Ślub w Na Wspólnej fot. ONS.pl

„Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. Niestety, przez pandemię koronawirusa na kilka miesięcy zdjęcia musiały zostać wstrzymane - zresztą, podobnie było przy innych serialowych produkcjach.

Od 1 września znów możemy oglądać perypetie rodziny Ziębów, Brzozowskich i Hoffer. Czym zaskoczą nas scenarzyści w najnowszym sezonie? Wczoraj, na instagramowym profilu serialu, pojawiło się zdjęcie ze ślubu... Elizy i Jarka! I to w jakich pięknych okolicznościach przyrody!

Eliza i Jarek wezmą ślub!

Eliza Cielecka, którą gra Katarzyna Chorzępa i Jarek Berg, grany przez Wojciecha Rotowskiego są razem już od kilku dobrych lat. I choć szalenie się kochają, ich miłość nie miała łatwo - Jarek nie był wymarzonym kandydatem na męża według ojca Elizy (granego przez Jacka Kawalca).

Mimo że ojciec zgodził się na ślub, robił wszystko, by skłócić ze sobą młodych. Za wszelką cenę starał się udowodnić, że Eliza i Jarek nie pasują do siebie, a jego córka zasługuje na kogoś znacznie lepszego. 

Na szczęście starania ojca Elizy spełzły na niczym. Najnowsze zdjęcie na Instagramie serialu „Na Wspólnej" pokazuje, że para wreszcie stanie na ślubnym kobiercu! Zobaczymy to już w najbliższych odcinkach serialu.

Świadkiem panny młodej będzie Kasia, siostra Jarka i przyjaciółka Elizy (grana przez Julię Chatys), a świadkiem pana młodego Bruno, najlepszy przyjaciel pary (grany przez Dawida Czupryńskiego). 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, które mówią jedno - wszyscy bardzo czekali na ten moment!

Już widzę radość w oczach ojca Elizki, z pewnością będzie skakał z radości, tyle razy próbował się pozbyć Jareczka. A tu stało się! - napisała jedna z fanek.

Super! Brawo! Nareszcie! - dodała inna miłośniczka „Na Wspólnej".

Więcej najświeższych informacji ze świata gwiazd:
Natalia Siwiec jest zmęczona opieką nad córką?
Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się prezentem rocznicowym od męża 
Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z karmienia piersią