POLECAMY

Jak kiedyś wyglądała Melania Trump? Gwarantujemy, że na tym zdjęciu jej nie poznasz

Czy wam też się wydaje, że to zupełnie inna osoba?
/ 7 miesięcy temu

Melania Trump to dziś dla wszystkich przede wszystkim Pierwsza Dama USA i żona Donalda Trumpa. Ale zanim stała się rozpoznawalna na całym świecie, jej kariera kręciła się wokół modelingu. Pracę w świecie mody rozpoczęła w wieku 16 lat, od pozowania dla słoweńskiego fotografa Stane Jerko.

Dwa lata później podpisała kontrakt z agencją modelek z Mediolanu. Później pracowała w Paryżu, gdzie zmieniła nazwisko na niemiecko brzmiącą formę Knauss (ze słoweńskiego Knavs). Później pojawiała się na okładkach takich magazynów jak "Vogue" czy "Harper’s Bazaar".

Najprzystojniejszy więzień świata ukrywa miliony na koncie?

Od momentu, w którym stało się jasne, że jej mąż zostanie 45. prezydentem USA, Melania jest pod wieczną obserwacją. Każde jej wyjście - od stylizacji, przez makijaż, włosy aż po zachowanie i gesty - jest poddawane dokładnej analizie. Media spekulują na temat liczby operacji plastycznych, a komentarze na temat nienagannego, wręcz nadludzko nieskazitelnego wyglądu nie mają końca.

Ale Pierwsza Dama Ameryki nie zawsze tak wyglądała, o czym świadczy zdjęcie, które od jakiegoś czasu krąży w internecie. Zresztą, zobaczcie same...

Anna Kalczyńska o chorobie Hashimoto

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)