Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego fot. Adobe Stock

Jackowski podzielił się kolejną dramatyczną wizją na najbliższe tygodnie. „Wojska wejdą od południa”

Wizja jasnowidza przeraziła jego fanów. Może z niej wynikać, że Polskę czekają poważne problemy.
/ 09.11.2020 11:41
Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego fot. Adobe Stock

Słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski od kilku miesięcy dzieli się przerażającymi wizjami dotyczącymi najbliższej przyszłości. Medium informuje, że Polskę czeka konflikt zbrojny, który będzie przetaczał się przez Europę, a na terytorium państwa pojawi się wojsko.

Wcześniej sądzono, że to może być związane z ewentualnym wprowadzeniem stanu wyjątkowego z powodu epidemii koronwirusa. Ostatnie słowa Jackowskiego mogą temu jednak całkowicie zaprzeczyć. Co tym razem zobaczył jasnowidz? 

Wizja Krzysztofa Jackowskiego o wojsku w Polsce

W relacji live, którą poprowadził na swoim kanale na YouTube, Jackowski został poproszony o sprecyzowanie wizji dotyczącej wojsk w Polsce. Jasnowidz przekonuje, że pojawią się one od południa kraju. 

Rejon Wrocławia, południa Polski, ale Wrocławia, widzę tam wojska, ja je nazwałem wojska niemieckie. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wchodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie - mówił

Krzysztof Jackowski przyznał, że granda jaka będzie miała miejsce w Polsce będzie przesadzona, ale czeka nas uderzenie w polski rząd. Czy może mieć to związek z ostatnimi protestami na ulicach polskich miast? 

Mam wrażenie, że te wojska wchodzą właśnie w rejon Wrocławia, Wałbrzycha. I podobnie się dzieje w Czechach. I w tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce. To dopiero będzie uderzenie na rząd, tak to nazwałem. Nie wiem o co chodzi, tak to poczułem. Powód tej grandy będzie przesadzony - wyznał jasnowidz w relacji 

Jackowski uspokoił swoich widzów tym, że jego zdaniem poważny konflikt zbrojny będzie dotyczył nie bliskich nam obszarów, a Turcji, którą obejmie „wielki ogień”. 

Potem w tej wizji mówię tak: Turcja płonie, wielki ogień, wybucha konflikt, ale nie u nas, w Turcji. A potem mówię: w Turcji będą dwa rządy, jeden rząd zdradzi Turcję - twierdzi medium

Zobacz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego: 
Krzysztof Jackowski ostro o życiu po epidemii: "Zostaniemy zakneblowani"
Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje
Kto wygra wybory i co czeka Polskę za 2 lata? Nowe przepowiednie Jackowskiego wiele wyjaśniają