Heidi Klum zaprojektowała kolekcję dla Lidla

LIDL fot. materiały prasowe LIDL
Kiedy trafi do sprzedaży?
Małgorzata Machnicka / 08.06.2017 12:51
LIDL fot. materiały prasowe LIDL

Heidi Klum to nie tylko światowej sławy modelka i miłośniczka najnowszych trendów, ale także ceniona projektantka. W ramach współpracy Heidi Klum zaprojektowała dla sieci Lidl kolekcję odzieży, która wyraźnie pokazuje jej charakterystyczny styl. Wielki start kolekcji przewidziany jest w drugiej połowie roku.

Co mówi Heidi Klum o swojej kolekcji?

Mam nadzieję, że moja nowa kolekcja zaprojektowana specjalnie dla Lidla spodoba się wszystkim klientom. Bardzo się cieszę z tej współpracy, która jest dla mnie wyzwaniem, ale także wspaniałą zabawą. Sieć Lidl oferuje wysokiej jakości asortyment w atrakcyjnych cenach, co bardzo mi odpowiada. Moda powinna był zabawą i przyjemnością, na którą każdy powinien móc sobie pozwolić.


fot. materiały prasowe Lidl

Współpraca z Heidi Klum rozpoczyna nową, modową kampanię Lidla, której elementem jest "Lidl Fashion Week". To długoterminowy cykl ofert modowych dostępnych we wszystkich sklepach Lidl. Odbywać się będzie kilka razy w roku. Podczas tego wydarzenia w sklepach dostępne będą najnowsze modowe kolekcje.

Victoria's Secret otwiera pierwszy taki sklep w Polsce!

Supermodelka Heidi Klum wraz z marką Lidl sprawiają, że na wysokiej jakości modę może pozwolić sobie każdy. Piotr Rogowski, członek zarządu Lidl Polska, dodał, że:

Heidi Klum jest bez wątpienia wspaniałym źródłem inspiracji. Modelka znakomicie odnajduje się w świecie mody, jest osobą pełną energii i radości, a jednocześnie twardo stąpającą po ziemi. Dzięki temu idealnie pasuje do naszej marki, jak i klientów! Bardzo się cieszmy się, że możemy zaprezentować jej kolekcję w ramach "Lidl Fashion Week.

Redakcja poleca

REKLAMA