Andrzej Duda na weselu nieznajomych fot. ONS.pl

Andrzej Duda jako niespodziewany gość na weselu w podkarpackiej miejscowości Wrzawy

Prezydent Andrzej Duda postanowił zaskoczyć nieznajomą parę młodą i niespodziewanie pojawił się na ich weselu. 6 czerwca to pierwsza sobota, podczas której można organizować przyjęcia weselne, ale maksymalnie na 150 osób.
Weronika Kwaśniak / 07.06.2020 07:13
Andrzej Duda na weselu nieznajomych fot. ONS.pl

W ramach kampanii wyborczej, Andrzej Duda odwiedził w ten weekend Podkarpacie, między innymi niewielką miejscowość Wrzawy. Odwiedziny głowy państwa sprowokowały biorącego w tym dniu ślub Szymona Nawrockiego, do zamieszczenia na ten temat żartobliwego posta na Twitterze.

- Wzielismy slub!💍 Panie @AndrzejDuda @prezydentpl podobno jest Pan we #wrzawy. Skoro juz Pan zablokował drogę to może Pan wpadnie z życzeniami?

Andrzej Duda na weselu nieznajomych

Prawdopodobnie świeżo upieczony mąż nie spodziewał się nawet, że prezydent odpowie na jego zaproszenie. Andrzej Duda nie tylko odpowiedział, ale postanowił nawet osobiście pojawić się na weselu. Niektórzy żartują, że może celem sprawdzenia, jak państwo młodzi i goście przestrzegają obostrzeń związanych z dozwoloną ilością uczestników imprezy - w końcu 6 czerwca to pierwsza sobota, podczas której w ogóle można organizować większe wesela (jednak nadal nie większe niż dla 150 gości).

Prezydent zamieścił później odpowiedź na zaproszenie i pamiątkowe zdjęcie na swoim profilu.

Kampania prezydencka 2020

Andrzej Duda odwiedził budowę wałów Sanu w województwie podkarpackim, stąd jego obecność w miejscowości Wrzawy. Kampania prezydencka ruszyła pełną parą - wybory są zaplanowane na 28 czerwca, po zmianie pierwotnej daty z 10 maja.

Inni kandydaci również przemierzają Polskę - Rafał Trzaskowski w tym samym dniu odwiedził Kraków i Zakopane, a Szymon Hołownia był na Lubelszczyźnie - w Puławach i Lublinie. Z kolei Krzysztof Bosak 6 czerwca przemawiał we Wrocławiu, Robert Biedroń w Warszawie, a Władysław Kosiniak-Kamysz w Tarnowie.

Wybierasz się na wesele? Na Modago.pl znajdziesz idealne dla siebie sukienki na wesele.  

Zobacz więcej aktualnych informacji z kraju:
Nie będzie dofinansowania 1000+ do wypoczynku. Ci, którzy mają dzieci, dostaną 500+
Kobieta postrzeliła córkę. Czterolatka walczy o życie w lubelskim szpitalu
Kierowniczka USC w Konecku zarejestrowała 7 fikcyjnych dzieci, by wyłudzać 500+
Procesja Bożego Ciała będzie wyglądać inaczej lub nie będzie jej wcale

Tagi: prezydent