Boże Narodzenie w domu

Zastanawiasz się jak wprowadzić do mieszkania świąteczny nastrój? Nasze propozycje pozytywnie cię zainspirują.

Zastanawiasz się jak wprowadzić do mieszkania świąteczny nastrój? Nasze propozycje pozytywnie cię zainspirują.

Zieleń to podstawowa barwa królująca w bożonarodzeniowych stylizacjach. To do niej dobiera się dodatki w złocie, granacie, srebrze, fiolecie i czerwieni.

Jeżeli przechowujesz kartki świąteczne, to z całą pewnością znajdziesz w swojej kolekcji eksponaty godne uwagi. Zrób z nich dekorację, rozciągając na sznurze i mocując maleńkimi klamerkami.

Bombki, które nie zmieściły się na choince przydadzą się do dekoracji pozostałych pomieszczeń. Kilka włóż do stroika, inne do wieńca na drzwi. Możesz zrobić z nich również dekoracje do zawieszenia na poręczy schodów. W połączeniu z igliwiem, stanowią oryginalną alternatywę dla stroika.

W każdym domu są takie bombki, które jako jedyne ocalały z kompletu. Nie pozwól im zalegać w pudle. Wyłóż je do patery lub misy.

O tym, że bombki pasują nie tylko do choinki przekonaliśmy się już dawno. Powieś je w oknie lub na kompozycji z gałązek. Zimowa dekoracja będzie pięknie wyglądać również po nowym roku.

Kilka gałązek związanych ciasno tworzy prześliczne choineczki, idealne do postawienia w holu.

Krzesła dostały skrzydeł na samą myśl o świątecznym spotkaniu przy stole. Łańcuch z papieru możemy włożyć do przezroczystego naczynia.

Jeżeli nie wiesz czym ozdobić okno, polecamy śnieg w spray'u. Szablon z reniferkami i do dzieła.

Puste pudełka zapakowane jak prezenty stanowią świetną dekorację i rozbudzają dziecięcą ciekawość wśród wszystkich domowników.

fot. housetohome.co.uk, livingetc.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
"Puste pudełka zapakowane jak prezenty stanowią świetną dekorację i rozbudzają dziecięcą ciekawość" - drastyczne. Nie lepiej mniejsze, a za to pełne pudełka?