Stylowe wyposażenie dla zwierząt

Projektanci wzornictwa przemysłowego coraz chętniej tworzą oryginalne meble i gadżety dla zwierząt. Swoimi projektami udowadniają, że legowiska, drapaki, akwaria i klatki, oprócz spełniania funkcji użytkowych, mogą być dziełem sztuki, doskonale wpisującym się w stylistykę nowoczesnych wnętrz. Posiadanie zwierząt w domu to element stylu życia, do którego powinno podchodzić się z celebrą, podobnie jak do mody, gotowania czy jedzenia. Niech znikną zatem tandetne klatki z plastiku i pluszowe legowiska a zastąpią je stylowe dzieła projektantów.
Domek dla ptaków, designpublic.com, 59 $
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/4 lata temu
bardzo fajne ale zbyt drogiẹ̣̣$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
/5 lat temu
Uważam, że te klatki "dla ptaków" nie są dla nich! Podobnie jak większość akwariów, to męczarnia dla ptaka(i ryby też), który uwielbia kąty, i przez ich brak będzie się stresować i zdechnie! Nie kupucie ŻADNEJ Z TYCH KLATEK!!!!!!!!!! Reszta jest okej, nawet fajne. A przecież największą ozdobą klatki czy akwarium jest nasza rybka i ptaszek! :)
/7 lat temu
grochy mialo byc sorry!
POKAŻ KOMENTARZE (9)