Czy wiesz jak ''sterować'' kotem używając taśmy klejącej?

Nasi pupile nie zawsze są posłuszni swym panom, dlatego proponuję dosyć banalny w tytule ale jakże skuteczny w praktyce pomysł na ujarzmienie kociaka. :)
/ 08.10.2010 20:52

Sztuczka sprawdza się w przypadku większości kotów. Taśmę wybieramy taką, aby nie była zbyt mocno klejąca i dosyć szeroka (polecam taką do oklejania kartonów) aby po jej ściągnięciu kot zostanie pozbawiony sierści. Potrzebujemy kawałka o długości około 15 cm.

Ten etap porady wykonujmy z głową:) Taśmę przyklejamy w różnych miejscach ciała kota tak, aby nie był w stanie jej oderwać.

Zasada działania jest taka, że taśma będzie odpychała kota. Przyklejona z prawej strony jego boku spowoduje, że będzie chodził do przodu lewą stroną ciała. Najlepsze miejsca do testów to brzuch, boki, kark, klatka piersiowa i czubek głowy (pomiędzy uszami). Powodzenia! :)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/29.12.2015 15:48
"aby po jej ściągnięciu kot zostanie pozbawiony sierści." serio poziom wypowiedzi na rowni z samym pomyslem... :/ idealnie moze jeszcze poradnik pt "jak polamac szczeniakowi lapki" ??
/20.12.2010 12:07
celem oduczenia "aparatki" od szczania i srania byle gdzie proponuję zakleić je dupę smołą, jest skutezniejsza od taśmy klejącej, a żeby nie wypisywała głupot po necie także łapy owinąć ta taśmą
/03.11.2010 13:57
że co???? :O
POKAŻ KOMENTARZE (8)