łazienka fot. Adobe Stock

Sprzątaj z YOPE! Nowość - naturalny żel do czyszczenia toalet

Chcesz sprzątać szybko, skutecznie i bezpiecznie? Zależy Ci na higienicznej czystości, a jednocześnie dbasz o zdrowie domowników? Wybierz ekologiczne i naturalne środki czystości YOPE. Gama istniejących dotychczas płynów do mycia została właśnie uzupełniona o Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i mięta, tak aby z YOPE móc dokładnie wyczyścić całą łazienkę! To doskonały produkt do codziennej pielęgnacji toalety nawet w domu, w którym są dzieci, zwierzaki i osoby ze skłonnościami do alergii.
łazienka fot. Adobe Stock

5 sposobów na czystą łazienkę

Skomponuj zestaw produktów YOPE, dzięki którym wyczyścisz każdy zakamarek łazienki. Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i mięta oraz naturalne płyny: do mycia łazienki, uniwersalny, do podłóg oraz płyn do szyb i luster dokładnie usuwają brud, nie niszcząc mytych powierzchni i nie zostawiając smug, a przyjemny zapach świeżości pozostaje we wnętrzu na długo.

Nowość - naturalny żel do czyszczenia do toalet Limonka i Mięta 

Żel do czyszczenia toalet szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nabłyszcza czyszczone powierzchnie,  a także likwiduje nieprzyjemny zapach, pozostawiając świeży aromat limonki i mięty. Jest skoncentrowany, wydajny i łatwo się dozuje Jego formuła jest w 98 % pochodzenia naturalnego i zawiera : detergenty pochodzenia roślinnego, bakteriobójcze cytrynian sodu i kwas mlekowy, który dodatkowo wraz z kwasem cytrynowym wykazuje działanie odkamieniające, rozpuszczając i usuwając trudne do oczyszczenia osady i rdzę.

Można go używać nawet codziennie, bo jest bezpieczny dla domowników i dla środowiska. Nie szkodzi także rurom ściekowym, ekologicznym szambom ani domowym oczyszczalniom ścieków. Żel nie zawiera chloru, mocnych detergentów ani wybielaczy.

Cena: 15,99 zł / 750 ml

Ekologiczne naturalne płyny uniwersalne YOPE

Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym płyny nie pozostawiają smug, zacieków, zapobiegają gromadzeniu się kurzu, mają właściwości antystatyczne. Można nimi czyścić różnego rodzaju powierzchnie w kuchni, łazience, na balkonie i tarasie, m. in. powierzchnie ceramiczne, emaliowane, wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych.

Cena: 12,99 zł / 750 ml

Ekologiczne naturalne płyny do podłóg YOPE

Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i kurz, nie rysują i nie pozostawiają smug. Po myciu, czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk. Mają zastosowanie do powierzchni twardych, takich jak: terakota, linoleum, marmur, parkiet, blaty, okna, drzwi.

Cena: 14,99 zł / 1000 ml

Ekologiczne naturalne płyny do łazienki YOPE

Czyszczą ceramikę łazienkową, urządzenia sanitarne, armaturę. Zawierają roślinne substancje myjące i kwasek cytrynowy, które usuwają brud, osad, kamień i ślady wody. Płyny nie nadają się do mycia powierzchni nieodpornych na kwasy np. marmuru, piaskowca, granitu.

Cena: 12,99 zł / 750 ml

Ekologiczny płyn do mycia szyb i luster YOPE

Płyn jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych: luster, szyb, półek lub blatów. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, nabłyszcza powierzchnie, a do tego nie pozostawia smug i zacieków. Płyn jest bezzapachowy.  Zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego i o niskim stopniu przetworzenia.

Cena: 9,99 zł / 750 ml

Artykuł powstał z udziałem marki YOPE