scrapbooking, drukarki HP fot. serwis prasowy

Pomysł na prezent na komunię - Zrób to sama - Komunie 2017

W poszukiwaniu idealnego podarunku odkryliśmy genialną rzecz.
26.04.2018 09:36
scrapbooking, drukarki HP fot. serwis prasowy

Najlepszy prezent na Komunię?

Komunia święta to jeden z ważniejszych dni w życiu dziecka. Dlatego warto wybrać prezent, który nie zostanie odstawiony w kąt po trzech dniach i posłuży dziecku zarówno do zabawy, jak i do nauki. 

Ten, który odkryliśmy rozbudzi w dziecku chęć do eksperymentowania i szukania kreatywnych rozwiązań, a jednocześnie pozwoli zaangażować do zabawy całą rodzinę. 

Co to takiego? Urządzenie wielofunkcyjne AiO - HP Ink Advantage 3785, które dzięki kompaktowemu rozmiarowi pasuje do pokoju każdego dziecka. Jeśli kupimy je przed Komunią, może posłużyć nam do przygotowania spersonalizowanego zaproszenia dla gości, karteczek z oznaczeniami miejsc przy stole i ramek, którymi dzieci mogą podziękować najbliższym za obecność w tym ważnym dla nich dniu.

W czasach, kiedy zbiory zdjęć trzymamy w telefonach, w komputerach i w skrzynkach mailowych, zapominamy, jak wiele radości sprawia wspólne przeglądanie rodzinnych albumów. Ten prezent pozwoli na nowo odkryć radość, którą daje wspólne odkrywanie wspomnień. Im ciekawszy album, tym więcej wspomnień i pamiątek, które zostaną z naszą rodziną.  Warto zrobić więcej i zamiast zwykłego albumu przygotować scrapbook, który zyskuje coraz większą popularność również w Polsce. To pewnego rodzaju pamiętnik ze wspomnieniami, w postaci zdjęć, skrawków ozdobnych materiałów, biletami, zaproszeniami, zapiskami i rysunkami. Ten styl zachowywania wspomnień przyszedł do nas ze Stanów i staję się coraz popularniejszy. 

Chyba nie macie już wątpliwości, co warto kupić dziecku na komunię? Technologia, która obudzi kreatywność, to niezwykły prezent! Koszt urządzenia HP- ok. 299 złotych. Jak na prezent na Komunię - niewiele :), a dodatkowo w miesiącach maj i czerwiec, przy zakupie otrzymacie w prezencie samoprzylepny papier do zdjęć Social Media SnapShots.

Sprawdź więcej!

fot. serwis prasowy HP

Więcej pomysłów od Pani Gadżet

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/30.04.2018 06:37
Zablokujcie i usuwajcie te komentarze z reklamami, to jest już bardzo irytujące..
/29.04.2018 20:19
Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: igortreneronline.pl
/28.04.2018 11:22
A mój chrześniak sam chciał drukarkę na komunię (w tamtym roku). Byłam zaskoczona jego wyborem. Postanowiłam jednak zainwestować i kupiłam mu laserową w kolorze. Do tej pory nie musiał wymieniać tonerów. Ciągle mu służy i jest mega zadowolony. Cieszę się, że wybrał właśnie taki prezent, który przyda mu się i do szkoły i do zabawy (drukuje różne modele, które później składa). Dużo bardziej mu się przyda niż jakiś tam dron, którym pobawiłby się z miesiąc - dwa, a potem rzucił w kąt.
POKAŻ KOMENTARZE (6)