POLECAMY

Najlepszy pomysł na komunijny prezent

W poszukiwaniu idealnego podarunku odkryliśmy genialną rzecz.
Joanna Mroczkowska / 2 tygodnie temu
Najlepszy pomysł na komunijny prezent fot. serwis prasowy

Najlepszy prezent na Komunię?

Komunia święta to jeden z ważniejszych dni w życiu dziecka. Dlatego warto wybrać prezent, który nie zostanie odstawiony w kąt po trzech dniach i posłuży dziecku zarówno do zabawy, jak i do nauki. 

Ten, który odkryliśmy rozbudzi w dziecku chęć do eksperymentowania i szukania kreatywnych rozwiązań, a jednocześnie pozwoli zaangażować do zabawy całą rodzinę. 

Co to takiego? Urządzenie wielofunkcyjne AiO - HP Ink Advantage 3785, które dzięki kompaktowemu rozmiarowi pasuje do pokoju każdego dziecka. Jeśli kupimy je przed Komunią, może posłużyć nam do przygotowania spersonalizowanego zaproszenia dla gości, karteczek z oznaczeniami miejsc przy stole i ramek, którymi dzieci mogą podziękować najbliższym za obecność w tym ważnym dla nich dniu.

W czasach, kiedy zbiory zdjęć trzymamy w telefonach, w komputerach i w skrzynkach mailowych, zapominamy, jak wiele radości sprawia wspólne przeglądanie rodzinnych albumów. Ten prezent pozwoli na nowo odkryć radość, którą daje wspólne odkrywanie wspomnień. Im ciekawszy album, tym więcej wspomnień i pamiątek, które zostaną z naszą rodziną.  Warto zrobić więcej i zamiast zwykłego albumu przygotować scrapbook, który zyskuje coraz większą popularność również w Polsce. To pewnego rodzaju pamiętnik ze wspomnieniami, w postaci zdjęć, skrawków ozdobnych materiałów, biletami, zaproszeniami, zapiskami i rysunkami. Ten styl zachowywania wspomnień przyszedł do nas ze Stanów i staję się coraz popularniejszy. 

Chyba nie macie już wątpliwości, co warto kupić dziecku na komunię? Technologia, która obudzi kreatywność, to niezwykły prezent! Koszt urządzenia HP- ok. 299 złotych. Jak na prezent na Komunię - niewiele :), a dodatkowo w miesiącach maj i czerwiec, przy zakupie otrzymacie w prezencie samoprzylepny papier do zdjęć Social Media SnapShots.

Sprawdź więcej!

fot. serwis prasowy HP

Więcej pomysłów od Pani Gadżet

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 dni temu
Serdecznie polecam trenera Mgr Igora Mieńkowskiego Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D
/tydzień temu
Moim zdaniem dobrze będzie postawić na zegarek jako prezent. Trzeba tylko pamiętać aby odpowiednio go zapakować. Od siebie polecę torby papierowe z różnego rodzaju nadrukiem jakie można dostać na przykład w tym sklepie e-hurtownia-opakowan.pl
/rok temu
och, spragnione miłości dzieci lgną do księży, i wykorzystują księży.