Podłoga z charakterem

Oryginalny kształt paneli i wyróżniająca kolekcję kolorystyka egzotycznego drewna nada wyjątkowy klimat każdemu pomieszczeniu. Przekonaj się sam, jak bardzo podłoga może odmienić wystrój wnętrza.
/ 14.06.2007 09:33
Oryginalny kształt paneli i wyróżniająca kolekcję kolorystyka egzotycznego drewna nada wyjątkowy klimat każdemu pomieszczeniu. Przekonaj się sam, jak bardzo podłoga może odmienić wystrój wnętrza.

Chcąc trafić w gusta najbardziej wymagających klientów, firma Kronopol wprowadziła do swojej oferty markę najwyższej klasy podłóg laminowanych PLATINIUM. Jedną z najciekawszych kolekcji tworzących tę markę jest kolekcja AMBIANCE. Jej nietypowa, wyrazista faktura sprawia, że nie bez powodu jest ona kojarzona z podłogami luksusowych jachtów. Dodatkowo jej atrakcyjność podkreśla wyjątkowa kolorystyka egzotycznego drewna. „Dołożyliśmy wszelkich starań, aby produkowane przez nas podłogi gwarantowały najwyższą jakość i elegancję, którą nasi klienci będą mogli cieszyć się przez wiele lat. Nasza propozycja adresowana jest do tych wszystkich, którzy nie boją się niebanalnych i oryginalnych rozwiązań w najlepszym stylu” – mówi Marek Piekarz, Kierownik Działu Marketingu firmy Kronopol.

Podłogi cechują doskonałe walory użytkowe. O ich trwałości decyduje grubość płyty bazowej, która wynosi 8 mm. Klasa ścieralności AC4 odpowiada z kolei za odporność i wytrzymałość wynikającą z codziennego użytkowania Potwierdzeniem jakości jest aż 15 – letnia gwarancja, którą objęty jest produkt. Dodatkowym wyróżnikiem kolekcji są frezowane krawędzie (tzw. V – fuga) podkreślające wyjątkowy rozmiar paneli oraz tworzące niepowtarzalny wzór podłogi.

Podłogi mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie – można wykorzystać je w sypialni, salonie, jadalni, przedpokoju, pokoju dziecięcym czy pokoju hotelowym. Na kolekcję składają się odwzorowania egzotycznych gatunków drewna: Lapacho, Jatoba, Merbau czy uzupełniające kolekcję Jawor i Dąb Genewa. Wszystkie one charakteryzują się wiernym odwzorowaniem struktury drewna (określa to symbol WG). Możliwe jest ponadto dodatkowe wyciszenie podłogi w wersji AMBIANCE SONIC, polegające na podklejeniu paneli specjalną matą wygłuszającą o grubości 0,8 mm.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)