Silan fot. Materiały prasowe

Nowa linia płynów do płukania tkanin Silan Naturals to ukłon w stronę środowiska. Nie rezygnuj z przyjemności i bądź eko

Wszyscy lubimy, gdy czyste ubrania i domowe tkaniny pięknie pachną, a ich zapach utrzymuje się jeszcze długo po praniu. Taki efekt zapewniają dobre płyny do płukania. Czasem jednak zastanawiamy się, czy są one nam naprawdę potrzebne? Czy przyjemność z posiadania miękkich i pachnących ubrań nie kłóci się z ekologią i troską o planetę? Teraz już nie musimy iść na kompromis.
Silan fot. Materiały prasowe

Advertisement Żeby rozwiązać podobne dylematy, marka Silan opracowała teraz zupełnie nową linię płynów do płukania Silan Naturals. Produkty te zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego – nie ma w nich silikonów, barwników i żadnych mikroplastików.

Formuła płynów jest w 100% wegańska, co zostało potwierdzone certyfikatem Vegan Society. Główny składnik zmiękczający jest teraz pozyskiwany z nasion rzepaku, dzięki czemu jego produkcja nie szkodzi planecie.

W linii Silan Naturals mamy aż trzy wyjątkowe i delikatne zapachy inspirowane naturą:

Ylang Ylang & Vetiver Scent – znajdziemy tu wyjątkową kompozycję kwiatu wszystkich kwiatów, cytrusowych nut bergamotki, orzeźwiających akcentów mięty i świeżej trawy wetiwer. Ten egzotyczny i zarazem świeży zapach jest niezwykle elegancki.

Coconut Water Scent & Minerals – łączy w sobie subtelny aromat wody kokosowej i pielęgnujących minerałów. Kompozycja jest świeża, intrygująca i zaskakuje wieloma niuansami.

Peony & White Tea Scent – słodki i upajający zapach piwonii połączony z relaksującymi nutami białej herbaty tworzy idealną wręcz harmonię. Aromat jest niezwykle świeży i bliski naturze, kojarzy się z błogim relaksem w otoczeniu przyrody.

Wszystkie zapachy linii Silan Naturals są pozyskiwane i komponowane z najwyższym zaangażowaniem w jakość i odpowiedzialność.

Dodatkowo Silan Naturals posiada teraz przyjazne środowisku opakowania. Butelki wyprodukowano w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu, a dzięki odpowiedniej segregacji odpadów, surowce z nich pozyskane nadają się do ponownego wykorzystania.

Z nową linią Silan Naturals możemy więc łatwo zapewnić swoim tkaninom przyjemną miękkość i świeży zapach, wciąż pozostając eko i troszcząc się o planetę.

 

Artykuł powstał z udziałem marki Silan