AdobeStock_95420911.jpeg fot. Adobe Stock

Czysto i naturalnie? Poznaj produkty Cillit Bang Naturally Powerful

Jak skutecznie posprzątać dom, nie szkodząc sobie i środowisku? Znamy sposób, by usunąć nawet bardzo trudny brud w kuchni i w łazience, używając naturalnych środków czyszczących.
AdobeStock_95420911.jpeg fot. Adobe Stock

Popularne detergenty w łatwy sposób pomagają zachować czystość, jednak większość z nich działa drażniąco na naszą skórę i szkodzi otoczeniu. Żeby uniknąć tych przykrych następstw, ostatnio coraz częściej zaczynamy sięgać po naturalne sposoby naszych babć – używamy do sprzątania sody, octu czy szarego mydła. Z nimi doczyszczenie bardzo zabrudzonych miejsc w kuchni czy w łazience bywa jednak niezwykle czasochłonne. Czy zawsze musimy wybierać między zdrowiem i ekologią, a oszczędnością czasu? Teraz już nie.

 

Naturalna czystość

Cillit Bang Naturally Powerful to połączenia znanej skuteczności Cillit Bang i składników pochodzenia naturalnego. Dzięki takiej kombinacji produkt działa naprawdę szybko, a sprzątanie jest niezwykle łatwe. Już nie musisz mieszać sody z octem i czekać, aż zadziała na brudnej powierzchni. Sprzątasz jak zawsze, korzystając z produktu przyjaznego naturze.

Sprzątanie kuchni czy łazienki?

Każde z pomieszczeń jest inne i w każdym mamy zupełnie inne zanieczyszczenia. W łazience największym problemem bywa kamień, osadzający się na armaturze sanitarnej, na łazienkowej ceramice, na szybach kabin prysznicowych i na kafelkach. W kuchni natomiast najbardziej uciążliwy jest tłuszcz z gotowania, smażenia czy z gazu,  osadzający się na kuchence i na meblach. Oczywiste jest zatem, że każde z pomieszczeń potrzebuje innego środka do czyszczenia.

Cillit Bang Naturally Powerful został więc opracowany w dwóch wariantach i oba posiadają europejskie oznakowanie EU Ecolabel, przyznawane produktom, które wykazują ograniczony wpływ na środowisko wodne, zawierają ograniczoną ilość substancji niebezpiecznych oraz były testowane pod kątem skuteczności czyszczenia. 

Cillit Bang Naturally Powerful do kuchni

Cillit Bang Naturally Powerful do kuchni z łatwością usuwa tłuszcz z wielu powierzchni. W składzie ma 100% składników pochodzenia naturalnego, w tym również sodę oczyszczoną. Pachnie naturalną kompozycją z olejków eterycznych z eukaliptusa i igieł sosny.
 

Cillit Bang Naturally Powerful do łazienki

W butelce Cillit Bang Naturally Powerful do łazienki znajdziemy 100% składników pochodzenia naturalnego, w tym kwasek cytrynowy, który usuwa kamień z wielu różnych powierzchni. Zapach produktu oparty jest na naturalnej kompozycji z olejków eterycznych z mandarynki i limonki. 

Butelki Cillit Bang Naturally Powerful  wyposażone są w wygodne spryskiwacze. W całości nadają się do recyklingu. Od teraz możesz sprzątać swoje mieszkanie szybko, skutecznie i z dbałością o środowisko i otoczenie.

Artykuł powstał z udziałem marki Cillit Bang.