Najmodniejsze kwiaty cięte - Lato 2008

Róża (Rosa): Wyrazi każdą emocję Róże wspaniale wyrażają uczucia i emocje. Te kwiaty są głęboko zakorzenione w naszej kulturze i mają tak bogatą symbolikę, że byłoby niemożliwe błędnie zrozumieć przesłanie jakie ze sobą niosą. Ich niezaprzeczalną urodą są liczne płatki, a kolce dodają im wyniosłości. Róża jest bardzo stylowym kwiatem, roztaczającym wokół siebie aurę luksusu.
/ 05.06.2008 11:06

Róża (Rosa): Wyrazi każdą emocję
Róże wspaniale wyrażają uczucia i emocje. Te kwiaty są głęboko zakorzenione w naszej kulturze i mają tak bogatą symbolikę, że byłoby niemożliwe błędnie zrozumieć przesłanie jakie ze sobą niosą. Ich niezaprzeczalną urodą sąNajmodniejsze kwiaty cięte – Lato 2008 liczne płatki, a kolce dodają im wyniosłości. Róża jest bardzo stylowym kwiatem, roztaczającym wokół siebie aurę luksusu. Prezent w postaci róży sprawia, że obdarowana nią czuje się wyjątkowo.

Konwalia (Convallaria): Zapowiada zbliżające się lato
Konwalia jest typowym zwiastunem lata. Ta słodko pachnąca roślina pokryta delikatnymi, białymi dzwoneczkami stanowi bazę wielu perfum. Nikogo zapewne nie dziwi fakt, że to właśnie ten zapach przyczynia się do szeroko pojętego sukcesu. Konwalia uznana jest za symbol przyjaźni.

Triteleja (Triteleia): Pięknie rozwinięta
Pokryta licznymi płatkami triteleja stanowi ciekawy kontrast dla róży. Jej delikatne kwiaty są na tyle rozwinięte, że wydają się poruszać w różnych kierunkach. Triteleja jest piękna z każdej strony.

Glorioza (Goriosa): Niezwykły kształt
Glorioza to kolejny cud designu. Chociaż kwiatostan sprawia wrażenie bardzo delikatnego, w istocie to on daje jej siłę. Jej połączenie z różą podkreśla niezwykłość gloriozy, a bukiet nabiera niesamowitego charakteru, niosąc konkretne przesłanie.

Chaber (Centaurea): Świeżo zerwany
Chabry sprawiają wrażenie, jakby były zrywane na polu. W istocie wymagają szczególnej troski podczas produkcji. Tego lata ten niebieski kwiat niesie szczególne przesłanie. Niebieskie kwiaty są w sprzedaży tylko latem, jeśli więc dostrzeżesz je w kwiaciarni, możesz mieć pewność, że lato już zawitało.

Kraspedia (Craspedia): W odpowiednim tonie
Ze swoim zadziwiającym okrągłym kształtem i zdecydowanym żółtym kolorem, kraspedia nadaje ton i podkreśla charakter bukietu. Sprawia wrażenie jakby żyła w harmonii z muzyką i nadawała rytm kompozycjom kwiatowym. Wsłuchując się w nią, być może usłyszymy zaskakujące dźwięki.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/22.07.2009 09:49
to już trzeci portal, gdzie znajduję ten sam artykuł :/