Puf fot. Adobe Stock

Hit wnętrzarski 2020 w Zarze kosztuje 499 zł. Identyczny i... 3 razy tańszy kupisz w Lidlu

Duży i wygodny puf w formie worka, w sklepie Zara Home kosztuje 499 zł. W Lidlu znalazłyśmy bardzo podobny o wiele taniej. Sprawdź, czy widzisz różnicę?
/ 14.02.2020 10:32
Puf fot. Adobe Stock

Puf, który dopasowuje się do pozycji ciała, może być wygodniejszy niż najbardziej komfortowy fotel. Z reguły zajmują mniej miejsca, są lekkie i można je łatwo przenosić. Dodatkowo puf odciąży kręgosłup po ciężkim dniu. To dobre rozwiązanie, gdy kiedy chcesz poleniuchować w domowym zaciszu czy wygodnie poczytać książkę.

Puf XXL hitem wnętrzarskim 2020 roku

Ten wygodny mebel jest hitem wnętrzarskim 2020 roku. Idealny model udało się nam wypatrzeć w Zara Home. Jest duży, bawełniany i ma praktyczną kieszeń, do której można schować książkę gazetę lub okulary. Ten produkt ma tylko jedną wadę... cenę. Kosztuje aż 499 zł.

My postanowiłyśmy poszukać tańszego zamiennika i udało się nam znaleźć go w Lidlu. A dokładniej w sklepie online Lidla. Niemal identyczny puf kosztuje tam 149 zł, czyli jest ponad 3 razy tańszy.

Pufy Zara Home i Lidl
fot. Materiały prasowe Zara Home / Lidl

Podobają ci się duże pufy, na których można się wygodnie położyć? Zobacz więcej propozycji ze sklepów internetowych:

Fotel z wykonany z materiału poliestrowego, w razie zabrudzenia można zdjąć pokrowiec i uprać go w pralce. Jest bardzo lekki, a twardość siedziska można regulować. Nam bardzo podoba się fakt, że jest dostępny w wielu wzorach i kolorach.

Wymiary pufa z Lidla to:

92 x 76 x 105 cm (szer. x wys. x gł.)

Produktu szukaj w sklepie online Lidla, niestety nie znajdziesz go w sklepach stacjonarnych.

Zobacz więcej tańszych zamienników: