Satynowa pościel od Mariusza Przybylskiego w Biedronce. Jakie ceny?

Komplet do kupienia za mniej niż 90 złotych. Zobacz wszystkie wzory.
/ 28.11.2018 11:20

Motywami przewodnimi kolekcji „Urban Jungle” stworzonej przez polskiego projektanta Mariusza Przybylskiego są geometryczne wzory i świat roślinny. Pościel z satyny jest już dostępna w sieci sklepów Biedronka za mniej niż 100 złotych!

To pierwsza tego typu współpraca projektanta. „Zależało mi na tym, aby kolekcja trafiła do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego wzory projektowałem zarówno z myślą o młodzieży, jak i osobach starszych. Mam już pomysł, kogo obdaruję, którą wersją, bo to wspaniała okazja do skompletowania świątecznych prezentów” – mówi Mariusz Przybylski.

satynowa pościel Biedronka

fot: mat. prasowe

Komplety pościeli są dostępne w 5 różnych wzorach i dwóch rozmiarach. 160 x 200 cm + dwie poszewki na poduszki 70 x 80 cm kosztuje 89,90 zł, a 220 x 200 cm + dwie poszewki na poduszki 70 x 80 cm to wydatek 99 zł. Pościel wykonano z bawełny satynowej, która jest nie tylko elegancka, ale i lekka i przewiewna.

„Lubię łączyć ze sobą dwa skrajne światy – tutaj mamy egzotyczne rośliny obok motywów geometrycznych” – mówił projektant o wzorach, które stworzył.
Kolekcja „Urban Jungle” dostępna jest do 8 grudnia w Biedronce.

Zobacz też:Ekskluzywne wyroby kuchenne marki Gerlach w Lidlu. Co znajdzie się w ofercie?Wittchen znowu w Lidlu! Tym razem w promocji będą nie tylko skórzane torebki

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)