Wendre konkurs fot. materiały prasowe

Konkurs: Komfortowy sen dla Ciebie, dobry wybór dla planety

Każdego roku na świecie produkuje się 330 mln ton plastiku. Jednak świadomość społeczna rośnie. Coraz więcej z nas żyje w duchu #lesswaste w trosce o kondycję naszej planety. Sortowanie odpadów, wyeliminowanie z diety mięsa czy ekologiczne rozwiązania w domach sprawiają, że śpimy coraz spokojniej. A czy wiecie, że... można troszczyć się o planetę także podczas snu?
18.03.2021 12:01
Wendre konkurs fot. materiały prasowe

Wybierając odpowiednie poduszki i kołdry możesz dołożyć cegiełkę do oczyszczania naszej planety. Marka Wendre ma w swojej ofercie linię kołder i poduszek EKO, które powstają w całości z materiałów recyklingowych.

 

Możesz wygrać taki zestaw. Co zrobić? Wystarczy, że napiszesz nam jak na co dzień dbasz o naszą planetę.

Niezwykły zestaw nagród

Podziel się swoimi sposobami na bycie EKO a 1 z 5 niezwykłych zestawów nagród może być twój. W skład zestawów konkursowych wchodzą EKO kołdra i poduszka.

Całoroczna kołdra EKO to propozycja dla osób ceniących sobie jednocześnie lekkość i komfort termiczny podczas snu. Ma stosunkowo niewielką wagę, przy czym jest niezwykle ciepła. Kołdra jest przyjazna alergikom, minimalizuje rozwój roztoczy kurzu domowego, jest uniwersalna i przeznaczona do użytku przez wszystkich miłośników dobrego snu. W całości wyprodukowana została z materiałów pochodzących z recyklingu.

W zestawie są również dwie poduszki EKO. Ich kształt sprzyja naturalnemu ułożeniu ciała w trakcie snu. Poduszki są wyrobem medycznym przyjaznym alergikom. Zostały oznaczona certyfikatem Oeko Tex potwierdzającym bezpieczeństwo i higienę użytkowania, a materiały z których zostały wykonane, posiadają certyfikat GRS gwarantujący, że pochodzą one z recyklingu. To w praktyce przekłada się na ograniczenie produkcji odpadów, ale też zużycia energii i wody.

Zapraszamy do udziału w konkursie

Kołdry i poduszki sygnowane marką Wendre to gwarancja najlepszej jakości i niezawodności.  

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów w naszym konkursie wystarczy, że napiszesz nam jak na co dzień dbasz o naszą planetę. Podziel się swoimi sposobami na bycie EKO i odbierz niezwykłe nagrody!

Artykuł powstał z udziałem marki Wendre