Zestawy wypoczynkowe nagrodzone diamentami

W kategorii "Zestaw mebli wypoczynkowych" główną nagrodę - Diament Meblarstwa 2007 - zdobył narożnik Fabryki Mebli Gawin - San Remo. Ten wypoczynkowy zestaw łączy w klasycznych formach nowoczesność i elegancję. Doskonałej kompozycji ekskluzywnego, skórzanego materiału i chromowanego stelażu nadają świeżości przekątne przeszycia na bokach.
/ 28.07.2007 10:01
Fabryka Mebli Gawin została wyróżniona przez Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej, a także zdobyła podwójny Diament Meblarstwa 2007, uzyskując nagrodę główną oraz wyróżnienie w kategorii "Zestaw mebli wypoczynkowych" za zestawy wypoczynkowe San Remo i Modena.

W kategorii "Zestaw mebli wypoczynkowych" główną nagrodę - Diament Meblarstwa 2007 - zdobył narożnik Fabryki Mebli Gawin - San Remo. Ten wypoczynkowy zestaw łączy w klasycznych formach nowoczesność i elegancję. Doskonałej kompozycji ekskluzywnego, skórzanego materiału i chromowanego stelażu nadają świeżości przekątne przeszycia na bokach. Zgodny z najnowszymi trendami geometryczny design znakomicie pasuje zarówno do wnętrz reprezentacyjnych, jak i do zaciszy salonów domowych. Tym ostatnim narożnik nada wyrafinowany wygląd, oferując jednocześnie funkcję spania.

Wyróżnieniem "Diament Meblarstwa 2007" w kategorii "Zestaw mebli wypoczynkowych" zostały uhonorowane meble Modena. Składający się z dwóch kanap oraz fotela komfortowy zestaw wniesie do każdego wnętrza powiew komfortu i elegancji. Zgodna ze światowymi trendami klasyczna, łagodna linia mebli przyciąga wzrok, tworząc przytulne, pełne klimatu wnętrze. Piękno geometrycznych brył połączonych z chromowym stelażem współgra zarówno z nowoczesnym biurem, jak i z wystrojem domowego salonu. Kanapa, poza wygodą, cieszy dodatkową funkcją spania.

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich Prezes Krajowej Izby Gospodarczej uhonorował Fabrykę Mebli Gawin za największą dynamikę rozwoju eksportu w ubiegłym roku. Jest to najbardziej prestiżowa z nagród, które zdobyła w tym roku firma Gawin na poznańskich targach „Meble”. Fabryka Mebli Gawin kieruje na eksport ok. 45% swojej produkcji, współpracując z odbiorcami z 35 nie tylko europejskich państw.

Narożnik San Remo:
Cena sugerowana (sztuczna skóra) od 2595zł
Cena sugerowana (naturalna skóra) od 5940zł

Zestaw wypoczynkowy Modena:
Cena sugerowana za zestaw 3+1+1 w sztucznej skórze 2875zł
Cena sugerowana za zestaw 3+1+1 w naturalnej włoskiej skórze 7020zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)