Wybieramy projekt roku 2010

Po raz kolejny otwieramy nasz wielki konkurs!
/ 30.09.2010 12:11
Najlepsze projekty domów jednorodzinnych prezentujemy co roku od dziewięciu lat. Chcemy w ten sposób promować nowe, ciekawe pomysły, inspirować do poszukiwań i udowadniać, że dobra architektura jest bardziej dostępna, niż się wydaje. Oto projekty, które biorą udział w edycji 2010. Architekci wykonywali je specjalnie dla magazynu „Dom & Wnętrze”, a my prezentowaliśmy je w numerach od sierpnia 2009 do lipca 2010 roku. Który otrzyma zaszczytny tytuł Projektu Roku 2010? O tym zadecyduje jury, w którego skład, jak zwykle, wejdą profesjonaliści. Na swój ulubiony dom będą również głosować czytelnicy „Domu & Wnętrza”. Zwycięzców poznamy w listopadzie.

Projekt 1

Dom na skarpie

Od strony ogrodu: kameralny, przysłonięty stalowymi żaluzjami, z tarasem i basenem. Od frontu ma reprezentacyjną, dwukondygnacyjną fasadę. Wewnątrz dwa niezależne mieszkania na piętrze i parterze.

Autor: Paweł Świątkiewicz (JPP Architekci), D&W nr 2/10

Ty też możesz głosować!

Wybierz projekt domu, który uważasz za najlepszy. Wszyscy uczestnicy plebiscytu mogą wygrać meble Riviera Maison ufundowane przez firmę House&More.

Aby wziąć udział w konkursie:
• Zagłosuj na najciekawszy Twoim zdaniem projekt domu (projekty domów prezentujemy w naszej galerii).
Swój typ wyślij SMS-em pod numer 73012, w treści wpisując DOM i numer umieszczony przy wybranym przez Ciebie projekcie (jeśli chcesz, żeby wygrał projekt nr 3, wyślij SMS o treści DOM.3, jeśli 7, to DOM.7, itd.). Następnie dostaniesz od nas pytanie konkursowe. Odpowiedz na nie w jak najkrótszym czasie, a nagroda będzie Twoja!
• Uwaga, możesz wysłać wiele głosów, jednak w jednym SMS-ie można głosować na jeden projekt.
• Na SMS-y czekamy do 30 września 2010 roku. Koszt SMS-a to 3 zł bez VAT (3,66 zł z VAT).
• Wyniki plebiscytu opublikujemy w numerze listopadowym 2010.

Do wygrania:
• Fotel CLUB 67 LA DOLCE VITA LOVE SEAT o wartości 6500 zł
• Stolik szklany Soho Coffee table o wartości 4700 zł
• Voucher na zakupy o wartości 3000 zł

Adres sklepu: ul. Puławska 579, 02-885 Warszawa, tel. 22 543 77 55, 22 543 77 57, www.houseandmore.pl, www.rivieramaison.com

Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego będą przetwarzane przez organizatora konkursu, tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

Regulamin konkursu do wglądu w siedzibie organizatora.

Redakcja poleca

REKLAMA