Vento indywidualny styl wnętrza

Dla zwolenników niekonwencjonalnych rozwiązań i tych którzy chcą we wnętrzu zachować swój indywidualny styl, Kolekcja Mebli KLOSE proponuje Zestaw Vento do jadalni i salonu.
/ 24.10.2007 14:09
Dla zwolenników niekonwencjonalnych rozwiązań i tych którzy chcą we wnętrzu zachować swój indywidualny styl, Kolekcja Mebli KLOSE proponuje Zestaw Vento do jadalni i salonu.

Nowa linia mebli cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem na zagranicznych targach. Po Słowacji, Czechach i Węgrzech, teraz w Polsce mogą Państwo zobaczyć nowy program mebli KLOSE i ocenić design, jakość i funkcjonalność.

Nowe możliwości
Najnowszy zestaw do jadalni i salonu daje możliwość tworzenia indywidualnych zestawień mebli tak aby satysfakcjonowały one najbardziej wymagających użytkowników i pasowały nawet do nietypowych wnętrz. Te nowoczesne rozwiązania w aranżacji jadalni są idealną propozycją dla osób ceniących dobrą jakość mebli i ich funkcjonalność. Kolekcja Vento to meble z drewna brzozowego dostępne w modnych wybawieniach ciemnych: brzoza kolonialna, czereśnia i jasnych: brzoza klon naturalny. Pozwalają one na tworzenie oryginalnych aranżacji nawet w niedużych pomieszczeniach.
Proste kształty brył uzupełniono aluminiowymi dodatkami. Na uwagę zasługują aluminiowe będą drewniane profile drzwiczek witryn i podłużne delikatne uchwyty szafek.

Living kolor
Ciekawym rozwiązaniem w linii Vento są barwne drzwiczki, które z pewnością spodobają się miłośnikom modnych i wyrazistych wnętrz. Do wyboru najmodniejsze kolory: wiśniowy, kiwi i wanilia. W zestawie Vento możliwy jest również montaż oświetlenia witryn. Podświetlone szklane półki witryn są dodatkowym elementem ozdabiającym zbiory i kolekcje eksponowane w witrynach. Ci z Państwa, którzy zdecydują się na oświetlenie typu microline, będą mogli korzystać z instalacji mechanizmu pozwalającego sterowanie oświetleniem mebli (ściemnianiem i rozjaśnianiem). Dzięki tym dodatkowym i nietypowym źródłom światła wnętrze będzie zyska niepowtarzalny klimat. Warto
podkreślić, że Zestaw Vento można dowolnie komponować z innymi meblami z nowoczesnych linii Klose. Ciekawe kombinacje mogą Państwo tworzyć z meblami linii Juvena., idealnie pasującymi do najnowszego zestawu Vento.