Sypialnia z duszą

Jednym z najsilniej lansowanych tendencji w wystroju wnętrz był jeszcze do niedawna trend nowoczesny. Jasne, duże pomieszczenia, industrialne meble, szklane i aluminiowe dodatki tworzyły styl wysmakowany, lecz chłodny, który nie każdemu może odpowiadać w sypialni, będącej miejscem odpoczynku po wypełnionym zajęciami dniu.
/ 04.06.2008 23:31
Jednym z najsilniej lansowanych tendencji w wystroju wnętrz był jeszcze do niedawna trend nowoczesny. Jasne, duże pomieszczenia, industrialne meble, szklane i aluminiowe dodatki tworzyły styl wysmakowany, lecz chłodny, który nie każdemu może odpowiadać w sypialni, będącej miejscem odpoczynku po wypełnionym zajęciami dniu.

Dla tych, którzy wolą domową przestrzeń o tradycyjnym klimacie firma Gawin stworzyła niepowtarzalne meble – sypialniany zestaw RETRO, urzekający dekorem w odcieniu orzechowego brązu.
Każdy z nas jest inny, ma różne upodobania, gusta i preferencje. Różnimy się także tym, wjaki sposób lubimy odpoczywać. Jedni cenią sobie sjestę w przytulnym, ciepłym wnętrzu, innych relaksuje otoczenie w surowym, ascetycznym wręcz stylu. Sypialnia to miejsce, które daje nam wytchnienie po wypełnionym zajęciami dniu – szczególną wagę przywiązujemy więc do tego, jak będzie urządzona. Rozglądając się wśród panujących obecnie trendów niejednokrotnie mamy problem z doborem mebli do tego pokoju – trudno namSypialnia z duszą znaleźć to, co zaspokoi nasze tęsknoty. Jedną z nich jest na pewno zamiłowanie do tradycji – klimatycznych, szykownych, pełnych ciepła wnętrz rodem z dawnych czasów.
Zestaw mebli sypialnych RETRO firmy Gawin to propozycja dla tradycjonalistów. Przy obecnie panującej modzie na minimalizm zachwyca subtelnym pomysłem, doskonałością formy i stylem. Wyprofilowana z elegancją, klasyczna linia wezgłowia nadaje szerokiemu łóżku szlachetnego charakteru. Łagodne w kształcie, zaokrąglone ramy stanowią pełne smaku przełamanie sztywnych linii prostych – nadają meblom romantycznego stylu, rodem z XIX - wiecznych opowieści. Stylizowane wykończenia frontów oraz proste w żłobienia kreują wrażenie przepychu i niosą ze sobą oznakę luksusu. W takiej sypialni nie tylko bajecznie się odpoczywa – można się w niej poczuć niczym para królewska.

W klimat szlacheckich posiadłości przeniesie nas duża, czterodrzwiowa szafa, stylizowana na meble dworskie. Wyposażenie szafy w dwa piękne, eliptyczne lustra doda każdej sypialni nienachalnego wrażenia przestronności. Delikatne srebrne uchwyty sprawiają, że ciężka forma mebli zyskuje odpowiednią dozę lekkości. Wyjątkowego charakteru nadaje zestawowi RETRO harmonijne połączenie naturalnych, ciemnobrązowych dekorów – korpusów w odcieniu amati oraz frontów w kolorze orzech tiebolo. Ciemne, pełne smaku barwy nadają wnętrzu elegancji i szykowności, zmieniając przestrzeń sypialni w ekskluzywne i lekko tajemnicze pomieszczenie.
Zestaw podstawowy, składający się z łóżka, szafy, komody i dwóch stolików nocnych można wzbogacić o gustowną toaletkę. Ten pełen wdzięku mebelek, rodem z dawnych, kobiecych pokojów, dodatkowo podkreśli urokliwość zestawu. Toaletka z zestawu RETRO to esencja współczesnego buduaru, miejsca, w którym bez pośpiechu przygotujemy się rano do wyjścia z domu, a wieczorem do snu.
Jedną z największych zalet stylu RETRO jest fakt, iż praktycznie nigdy nie wychodzi z mody. Sentyment do starych rzeczy tkwi chyba w nas wszystkich - stanowią symbol wysokiej jakości, zdolnej przetrwać kilka pokoleń. Kolekcja stylizowanych mebli sypialnych RETRO firmy Gawin, stworzy w każdej sypialni klimat zapamiętany z domów rodzinnych - ciepło i harmonię domowego ogniska, tak potrzebną, by spać spokojnie.

Zestaw Retro ( łóżko, komoda, czteroskrzydłowa szafa, dwie szafki nocne, toaletka)
Producent: Fabryka Mebli Gawin, cena: ok. 5410 zł

Redakcja poleca

REKLAMA