Śnieżne stylizacje mieszkania

Zima coraz bliżej. Za oknem robi się puszycie i przyjemnie biało. Aby przenieść ten świąteczny nastrój do mieszkania, postawmy na biel i cudownie śnieżne dodatki i aranżacje, które będą doskonalą ozdobą każdego wnętrza. Oto kilka propozycji.

Zima coraz bliżej.  Za oknem robi się puszycie i przyjemnie biało. Aby przenieść ten świąteczny nastrój do mieszkania, postawmy na biel i cudownie śnieżne dodatki i aranżacje, które będą doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Oto kilka propozycji.

Śnieżne dodatki aranżacyjne

Fot. Digsdigs.com

Oto stylizacje praktyczne, nowoczesne i stylowe. Do tego biały kolor optycznie powiększa przestrzeń, rozjaśnia wnętrza i wywołuje wrażenie czystości. W nowoczesnych wnętrzach w kolorach śnieżnej bieli warto postawić również nie tylko w przypadku ścian, ale także okrasić nim podłogi, wyposażenie pokoju czy sprytne dodatki aranżacyjne. Jeśli jednak wydaje ci się,że taka mroźna biel to za dużo, a ściany wydają się za zimne, polecamy wprowadzić do wnętrza drobne ornamenty w innym kontrastowym kolorze, co pozwoli ocieplić mieszkanie. Wtedy białe wnętrza nie będą chłodne i nieprzyjemne. Białe ściany są uniwersalne. Białe ściany są też doskonałym tłem dla dekoracyjnych przedmiotów czy baza pod ciekawą aranżację wnętrza.

Śnieżne stylizacje mieszkania

Fot. digsdigs.com

Śnieżne stylizacje mieszkania

Fot. homedit,apartmentsilike.wordpress.com

Biały kolor ma bardzo silne znaczenie, przede wszystkim biały symbolizuje czystość, dobro i lojalność. Tworzy kompleks dobrej energii i stanowi doskonałą podstawę do stworzenia czegoś równie pięknego, dzięki wielu możliwościom, jakie za sobą niesie.

Śnieżne stylizacje mieszkania

Fot. housedesigntrend, apartmentsilike.wordpress.com

Biel to wolność i równość. Takie wnętrze będzie symbolizowało nam nie tylko mroźny czas zimy (a to pomoże nam stworzyć świąteczny nastrój), ale również skutecznie, wizualnie ochłodzi nas latem. Biel, nie tylko powiększa nam pokój, ale również pomysłowo go rozświetla.

Śnieżne stylizacje mieszkania

Śnieżne stylizacje mieszkania

Fot. La Maison d'Anna G.(4)

Subtelne dodatki w różnych delikatnych odcieniach, to również doskonałe rozwiązanie aranżacyjne. Niezwykle uniwersalne i bezpieczne. Pozwoli stworzyć niebanalne wnętrze nawet raczkującym domowym aranżacjom.

Śnieżne stylizacje mieszkania

Fot. smart-dsgn.blogspot.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
ostatnie najlepsze!
/6 lat temu
biel jest przepiękna! o ile pamięta się o paru zasadach :) tu same genialne pomysły!
/6 lat temu
Biel jest ponadczasowa, ale chłodna i sterylna. Osobiście wolę jej złamane odcienie w stylu zagubiony list(wpadający w szarość) czy senne marzenia( o różowej poświacie) .Do tego białe meble i jest idealnie.
POKAŻ KOMENTARZE (1)