Najciekawsze siedziska

Lubisz oryginale dodatki, kolorowe sofy, plastikowe lampy i dużo przestrzeni. Koniecznie zobacz czym możesz wzbogacić swoje wnętrze, tak aby nabrało niebanalnego wyglądu. Zabierzemy cię w podróż do świata wzornictwa użytkowego.

Lubisz oryginale dodatki, kolorowe sofy, plastikowe lampy i dużo przestrzeni. Koniecznie zobacz czym możesz wzbogacić swoje wnętrze, tak aby nabrało niebanalnego wyglądu. Zabierzemy cię w podróż do świata wzornictwa użytkowego.

Podróż do krainy designe zacznijmy od ustalenia priorytetów Zastanów się jak daleko jesteś w stanie posunąć się w aranżacji własnych czterech kątów. Pomysły będą zwariowane i zaskakujace. Pomyśl na przykład jak zareagowaliby twoi znajomi na widok stołka - upadłej kolumny. Jeżeli lubisz szokować i dobrze się z tym czujesz, przenosimy cię do kolejnego etapu zabawy.

Na twojej twarzy pojawił się uśmiech. Najwidoczniej podobają ci się obłe kształty. Można pofantazjować z ich wykorzystaniem. Wybrać jeden element i osadzić go w centrum a potem skutecznie dobierać do niego dodatki.

Przyznaj się, że kiedy byłeś mały lubiłeś wyobrażać sobie małe kształty w wielkich formach. Teraz masz okazję zobaczyć stołek- śrubkę. A może bardziej wpadło ci w oko krzesło przypominające nieco antenę albo suszarkę na pranie.

Zastanawiające, które z tych krzeseł jest najwygodnijsze. Trzeba przyznać, że ich forma wykracza poza te, które przewarznie znajdują się w jadalni.

A gdybyśmy tak zaproponowali ci drewnianą lampę. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak połaczyć przyjemne z pożytecznym i poczytać książkę przy ekologicznej lampce?

Teraz będzie coś dla osób z naprawdę mocnymi nerwami. Będzie to również coś dla fanów Czarnoksiężnika z krainy Oz. Blaszany, fikuśnie wymodelowany fotel do złudzenia przypomina zbroję jednego z bohaterów. Natomiast czarne krzesło z ośmioma nożkami to gratka dla fanów pajęczaków.

Lubisz się pobujać, ale rattanowy fotel bujany nie jest w twoim guście? Zobacz, oto znaleźliśmy dla ciebie plastikową wersję tego wynalazku. A teraz usiądź sobie wygodnie i odpręż się - fotel to przecież taki wygodny mebel...

Lubisz wnętrza w stylu Glamour? Znaleźliśmy również coś dla ciebie. Półka na książki z granatowej wstążki i kanapa z tabletek gwarantują niecodzienny designe.

Mamy kolejny dowód na nieśmiertelność jeansu. Można wykorzystać go nawet do obszycia fotela. Duży plus za nowoczesność i praktyczność.

Jeśli sprawisz sobie któryś z wyżej przedstawionych zegarów to jesteśmy niemal na 100% pewni, że staniesz się szczęśliwym człowiekiem. Pytasz dlaczego? Przecież szczęśliwi czasu nie liczą, a trudno podać dokładną co do minuty godzinę patrząc na taki zegarek.

To się nazywa porządna kanapa. Nie tylko ma mocny, energetyzujacy kolor, ale rownież oryginalne zastosowanie. Ściana się nie pobrudzi, oparcie nigdy więcej nie będzi ci się wbijać w plecy. Do kompletu polecamy srebrną lampę, bo taboret w kwiatki chocaż sam w sobie jest śliczny, to jednak  do kanapy w kolorze świerzego groszku nie pasuje.

Ten fotel wygląda natomiast jakby jego właściciel wybrał się właśnie w odwiedziny do królowej z bajki  "Alicja w krainie czarów". Przyznacie sami, że był by to genialy schowek na jej gigantyczna głowę.

Dla tych, którzy uwielbiają pławić się w potoku własnych słów wypowiadanych z prędkością przyspieszenia ziemskiego, polecamy kanapę - usta. Jest szansa, że siedzac na niej będziesz mógł wytrwać przez moment w ciszy. Drewniane krzesło, może sprawdzić się również jako deska do prasowania. Nasz ukłon w stronę ekologcznych mebli i rzeczy typu 2 w 1.

Na koniec zamiast upadać na twarz, spocznij na chwilę na bardzo twarzowym meblu.

fot. atakdesign.pl

Karolina Wojciechowska

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
Przepiękne są te projekty, cudowne. Chciałoby sie mieć kilka w swoich czterech kontach. Podejrzewam jednak, że ceny powalają na kolana ..:)