Promocja Home&You fot. Materiały prasowe

Promocja w Home&You: druga rzecz za 10 zł. Co warto kupić?

Sezonowe obniżki w sklepach to nie nowość, jednak klientów sklepów Home&You z pewnością ucieszy obecna promocja. Obowiązuje tylko przez 3 dni, dotyczy sklepów stacjonarnych i online.
/ 24.01.2020 10:10
Promocja Home&You fot. Materiały prasowe

Marka Home&You już przyzwyczaiła swoich klientów do sezonowych obniżek cen. Stali bywalcy sklepów najbardziej cieszą się jednak z promocji, która właśnie wystartowała. Trzeba się spieszyć: akcja promocyjna pod hasłem „druga rzecz 10 zł” trwa tylko do końca tygodnia.

Zasady promocji w Home&You

Promocja „druga rzecz 10 zł” obowiązuje zarówno w salonach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym. Kupując online za dostawę zapłacisz 15 zł (zakupy powyżej 150 zł są objęte darmową dostawą).

Aby kupić produkty w niższych cenach trzeba stworzyć pary (za drugi produkt w takiej samej lub niższej cenie zapłacisz tylko 10 zł), a więc opłaca się kupować „parzyście”.

To świetna okazja, by taniej kupić np. poduszki dekoracyjne, stworzyć zestaw kubków czy po prostu niższym kosztem udekorować mieszkanie. W skład „pary” produktów nie muszą wchodzić 2 identyczne rzeczy. Zobacz:

Promocja w home&you: druga rzecz 10 zł

Jeśli już jakiś czas temu upatrzyłaś sobie produkt, który w regularnej cenie był zbyt drogi, zapytaj przyjaciółkę, czy akurat czegoś nie potrzebuje. Teraz opłaci się wam obu.

Akcja promocyjna  „Druga rzecz 10 zł” trwa od 24 stycznia do 26 stycznia 2020 roku w godzinach otwarcia sklepów stacjonarnych, w sklepie online – do godziny 23:59. Pamiętaj, że 26 stycznia wypada niedziela handlowa, więc salony stacjonarne będą otwarte.

Co warto kupić w czasie promocji w Home&You

Oto kilka nowości z najnowszej oferty sklepów Home&You. Te produkty kupisz teraz taniej.

Pościel z mikrofibry

Regularna cena pościeli - od 169 zł (w zależności od rozmiaru). Kupując 2 komplety zapłacisz w sumie 179 zł.

Pościel z mikrofibry

Lampion dekoracyjny Bulla

Jeden lampion w sklepie kosztuje 99 zł - kupując dwa zapłacisz 109 zł.

lampion Home&You

Gazetnik Morello

Ten produkt także kosztuje 99 zł, więc dobierając drugi produkt (zupełnie inny) w takiej samej cenie wydasz 109 zł.

Gazetnik Home&You

Szkatułka Pia

Szkatułka na biżuterię i inne drobiazgi kosztuje 229 zł - opłaca się więc dobrać drugi produkt do pary i kupić ją taniej.

szkatułka Home&You

Kubek Galassio

1 kubek z kolekcji Galassio kosztuje 25 zł. Dostępne są także kubki w białym kolorze. Teraz w łatwy sposób możesz taniej kupić cały zestaw.

Kubek Home&You Galassio

Co nie podlega promocji druga rzecz 10 zł

Promocja „druga rzecz 10 zł” nie obowiązuje na produkty z wyprzedaży, czyli te, których cena już została obniżona w ramach innej akcji promocyjnej.

Z promocji zostały wyłączone także meble oraz niektóre produkty marek obcych, poza markami Disney, Koziol, Smiley, Swarovski.

Zobacz jak udekorować mieszkanie:Akcesoria meblowe niezbędne w domuJak wybrać dywan