Podkładki na stół

Wesołe i żywe podkładki nie pozwalają wkroczyć jesieni do twojego domu. Bronią się jak mogą. Zaproś je do siebie i razem zatrzymajcie lato.

Wesołe i żywe podkładki nie pozwalają wkroczyć jesieni do twojego domu. Bronią się jak mogą. Zaproś je do siebie i razem zatrzymajcie lato.

Dwustronna podkładka na stół z kolekcji Coastline to efektowna i bardzo praktyczna dekoracja utrzymana w marynistycznej kolorystyce. Idealnie nadaje się do udekorowania  ogrodowego stołu  i tarasu. Świetnie sprawdza się również we wnętrzu domu.

Druga propozycja jest szalenie pomysłowa, ale i praktyczna podkładka, która uchroni twój stół przed zniszczeniem. Spraw, by w twojej jadalni zapanowała atmosfera radości i czystości! Kolorowe motywy świeżych wiosennych kwiatów doskonale kontrastują z białym gładkim tłem. Taki modny dodatek na pewno ożywi niejedno przyjęcie rodzinne. Wprowadzi niepowtarzalny nastrój do zwykłych codziennych posiłków! Zaproś znajomych na pyszną kawę niech i oni zakosztują trochę tej letniej energii! Łatwa do utrzymania w czystości i elastyczna. Spodnia strona to... intensywny jednolity róż! Możesz ją myć w zmywarce.

Pośrodku propozycji znajduje się dwustronna podkładka na stół z kolekcji Wild flora. Pasuje do nowoczesnych wnętrz, którym przydałaby się odrobina ożywienia.

Dwustronna podkładka na stół z kolekcji Pixie green jest efektowna i praktyczna. Ożywia ją motyw kwitnącej łąki. Idealna do ogrodu czy na taras, świetnie sprawdza się również w zastosowaniu domowym.

Świeża i soczysta zieleń bijąca z tej podkładki w liście palmowe wywołuje uczucie radości i odprężenia. Wykonana z szalenie trwałego materiału zapewni ci świetną dekorację stołu za każdym razem. A gdy zapragniesz nabrać nieco energii – po prostu odwróć ją na drugą stronę … efekt murowany!

 

Kolorowe

A teraz podkładki, które codziennie mogą być inne. Z jednej strony w kolorowe kręgi, które ożywią stół, z drugiej w tęczowe paski, które staną się ładną ozdobą obiadu kolejnego dnia. Dla poszukujących oryginalnych rozwiązań. Zak Designs znalazło propozycje, które czynią codzienny posiłek bajecznie kolorowym przeżyciem. Zmieniają standardowy stół w pełną zabawy kompozycję kształtów i kolorów. Fantazja, styl i design, który przyciąga spojrzenia.

Podkładka na stół służy do tego, by nie brudzić obrusów i uniknąć kruszenia podczas jedzenia. Kolejna propozycja z jednej strony kojarzy się z indyjskim wzorkiem w mocnej kolorystyce, z drugiej występuje w klasycznych, białych groszkach na błękitnym tle. Takie połączenie barw pozwala zmieniać design stołu w zależności od okazji i samopoczucia.

Barwne kwiatki na dwustronnej podkładce pozwoli odmienić jego wygląd każdego dnia. Porcja słodkości na różowym tle na co dzień a tęczowe paseczki od święta. Posiłek bez okruszków i plam na obrusie.

Z jednej strony mocne błękity, z drugiej paseczki przypominające morskie fale podczas zachodu słońca. Ciekawy pomysł na rodzinne posiłki bez brudzenia stołu i obrusu, oraz na szalone imprezy w gronie przyjaciół.

Dwustronna podkładka z jednej strony posiada grubsze, z drugiej cieńsze, tęczowe paski. Podobnie jak poprzednie propozycje, również nadaje się do nowoczesnego wnętrza.

 

Rozmaita faktura

Dekoracyjne podkładki na stół – stworzone na szczególne okazje, radosne spotkania z przyjaciółmi, czy desery podawane w nieszablonowym stylu. Wykonane w kształcie siateczki poplątanych linii, które podkreślają kolor stawianych na nich naczyń i filiżanek. Ożywią surowe wnętrza! Pozytywne inspiracje, zabawa formą i niezwykłe barwy.

Przedstawiamy niezwykle użyteczną podkładkę na stół. Możesz na niej postawić cokolwiek zechcesz, wytrzyma każdy ciężar i ciepło. To bezcenna rzecz w pięknym, włoskim wydaniu.

Zatrzymaj nudzie podczas jedzenia obiadu. Kolorowa, dwustronna podkładka na stół pozwoli kłaść talerze na intensywnie kolorowych groszkach, które zachęcają do jedzenia lub na eleganckich paseczkach, gdy odwrócimy podkładkę na drugą stronę. Zak Designs to propozycje, które czynią codzienny posiłek bajecznie kolorowym przeżyciem. Zmieniają standardowy stół w pełną zabawy kompozycję kształtów i kolorów. Fantazja, styl i design, które przyciągają spojrzenia.

Ta podkładka ożywia rodzinne obiady. Z jednej strony w kolorowe motyle, które poprawiają nastrój, z drugiej w tęczowe paski przyciągające wzrok. Dobry pomysł na zmiany podczas jedzenia!

Orchid to seria podkładek pod talerze i inne naczynia używane na stole. Zaprojektowane przez Charlotte Lancelot akcesoria należą do katalogu niemieckiej firmy Konstantin Slawinski. Podkładki oparte są na graficznym, kwiatowym motywie i doskonale dopełnią stół zastawiony nowoczesną, minimalistyczną zastawą. Producent proponuje 3 zestawy Orchid. Zestaw pierwszy to podkładka pod talerz. Drugi składa się z podkładek o trzech wielkościach, które sprawdzą się jako podstawki pod kubki, szklanki, cukiernicę czy przyprawy. Zestaw trzeci to trzy pojedyncze wzory, które doskonale sprawdzają się jako podstawka pod kieliszek do jajek, kubek czy szklankę. Orchid zostały wykonane z polipropylenu, co ułatwia utrzymanie ich w czystości.

fot. Czerwona Maszyna, Fabryka Form

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
ciekawie można ożywić stół :)