Panele podłogowe do twojego domu

Nowe panele podłogowe Dąb Mocca firmy Classen, wchodzące w skład kolekcji Style, to podłoga, w której uroda tradycyjnego dębu została wzbogacona ciepłym kolorem mokki. Połączenie drewna z kawą oraz siły z subtelnością zmienią każde mieszkanie w przytulną przestrzeń, pełną spokoju i energii.
/ 23.11.2007 13:42
Nowe panele podłogowe Dąb Mocca firmy Classen, wchodzące w skład kolekcji Style, to podłoga, w której uroda tradycyjnego dębu została wzbogacona ciepłym kolorem mokki. Połączenie drewna z kawą oraz siły z subtelnością zmienią każde mieszkanie w przytulną przestrzeń, pełną spokoju i energii.

W panelach podłogowych Dąb Mocca zastosowano innowacyjny, bezklejowy system łączenia Megaloc, z wykorzystaniem mechanizmu zatrzaskowego. Dzięki systemowi Megaloc szybko i czysto, a co więcej – całkowicie samodzielne położymy stabilną i piękną podłogę.

Panele podłogowe Dąb Mocca z kolekcji Style posiadają delikatną fakturę drewna z połyskiem. Tę strukturę można wyczuć już przy pierwszym ich dotknięciu.
Wszystkie wzory z kolekcji Style doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń – salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, kuchni czy przedpokoju. Panele te posiadają 15-letnią gwarancję w pomieszczeniach mieszkalnych i 3-letnią w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Classen Style DĄB MOCCA – cena: 39,99 zł/m2
Wymiary: 1286 x 194 x 7 mm ; opakowania: 1 paczka = 9 sztuk = 2,245 m2
Przedstawiciel producenta : Classen – Pol SA, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13. www.classen.pl

Zebrano Arusha
Podłogi Zebrano Arusha z kolekcji Trend zawdzięczają swój niepowtarzalny, afrykański charakter efektownemu połączeniu jasnych i ciemnych pasów, przywodzących na myśl strukturę hebanu. Panele Zebrano Arusha wyróżnia pełna ekspresji struktura, która ożywi każde wnętrze.

Znakiem rozpoznawczym podłóg Zebrano Arusha firmy Classen jest efekt trójwymiarowości, uzyskiwany dzięki najnowszym technikom opracowania obrazu.
Podłogi Zebrano Arusha dzięki swojej naturalnej wytrzymałości i wysokiej odporności na ścieranie, oznaczonej jako AC4, znajdą zastosowanie w mieszkaniu, biurze, gabinecie czy sali konferencyjnej. Innowacyjne, zatrzaskowe rozwiązanie Megaloc sprawiło, iż położenie podłogi jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste.

ClassenTrend Zebrano Arusha – cena: 49,99 zł/m2
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC4
Klasa przeznaczenia: 32
Gwarancja: 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
System montażu: Megaloc

Drzwi w dekorze Wenge
Egzotyczne drewno – ze względu na swoją urodę, nietypowy wygląd oraz wyjątkową wytrzymałość - zdobywa coraz większą popularność w dekoracji wnętrz. Jeden z wzorów tego materiału stał się inspiracją dla firmy Classen, która wprowadziła do oferty stolarki drzwiowej dekor Wenge. Drzwi w tym kolorze, czarując swoją ciemną elegancją, dodadzą niezwykłego klimatu każdemu pomieszczeniu.

Afrykański klimat magii i egzotyki może od dziś stać się częścią twego domu. Dekor WENGE przyciąga uwagę przede wszystkim egzotyczną kolorystyką – piękna, czarnobrązowa barwa wenge sprawia, że jest ono wybierane częściej niż inne drzewa egzotyczne. Naprzemiennie przebiegające jaśniejsze i ciemniejsze pasma drewna tworzą różnorodny, oryginalny i niepowtarzalny rysunek, a pokryte nim drzwi idealnie prezentują się w miejscach bardzo nasłonecznionych. Głęboka barwa dekoru WENGE i jego ciekawa struktura zapewniają wyszukaną elegancję, dzięki nim pomieszczenie wygląda ekskluzywne i nabiera tajemniczości.

Wszystkie panele podłogowe Dąb Mocca dostępne są w sieciach sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych znajdziesz na www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. Zdolności produkcyjne firmy wynoszą prawie 100 mln m2 rocznie. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol SA z siedzibą w Rybniku - Zwonowicach.
Classen-Pol SA zatrudnia 700 osób. Swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje wyroby do Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Duży wybór wzorów zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. Dzięki temu podłogi Classen od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem klientów w Polsce i na całym świecie.